Ceturtdiena, 03 Maijs 2018 17:36

Namu pārvaldes dāvana Latvijai tās simtgadē – piemiņas akmens(FOTO)

Informācijas avots:  Iveta Skolniece
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

SIA JK Namu pārvalde kolektīvs 28.aprīlī saposa apkārtni A.Pormaļa ielā 39, Jēkabpilī, kā arī uzstādīja piemiņas akmeni par godu Latvijas simtgadei.

 

Lielākais darbs paveikts teritorijas apzaļumošanā, un ikviens var novērtēt īstenoto. Tika ravēts, stādīts un sēts, kā arī veikti daudzi citi nepieciešamie darbi, lai paveiktais priecētu ne tikai pašus darbiniekus, bet arī visus jēkabpiliešus.

Namu pārvaldes apkārtne kļuvusi sakoptāka, savukārt zaļajā zonā uzlikts piemiņas akmens mūsu valsts simtgadei. No darba brīvajā laikā ar to strādāja Namu pārvaldes darbinieks Juris Dzalbs. Viņš stāsta, ka bija nepieciešama nedēļa, lai akmeni noslīpētu un izveidotu uzrakstu. Par paveikto Juris ir gandarīts, jo ieguldīts rūpīgs darbs, kas prasījis lielu pacietību un precizitāti, lai necilais, pelēkais un divas tonnas smagais akmens iegūtu savu jauno tēlu.

Namu pārvaldes vadītājs Ainars Vasilis atzinīgi novērtē ikviena darbinieka ieguldījumu teritorijas sakopšanā, norādot, ka šādi pasākumi ne tikai vēl vairāk saliedē kolektīvu, tā ir arī lieliska iespēja paveikt kaut nedaudz, lai Jēkabpils kļūtu zaļāka un tīrāka, un izdarīt ko paliekošu nākamajām paaudzēm. “Akmens ir mūžības simbols, tāpēc mēs, Namu pārvaldes kolektīvs, ar šo dāvanu savai valstij novēlam pastāvēt mūžu mūžos un lai gadu simti pārvērstos tūkstošos,” teic A.Vasilis.

 

Foto: J.Lācis

Lasīts 778 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli