Piektdiena, 06 Jūlijs 2018 17:46

Izsludināts konkurss Jēkabpils 2.vidusskolas direktora amatam

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Ieraksts Jēkabpils pilsētas pašvaldības mājaslapā sadaļā “Oficiālie paziņopjumi/amatu konkursi” liecina, ka 5.jūlijā ir izsludināts konkurss uz Jēkabpils 2.vidusskolas direktora amatu. Pretendenti aicināti pieteikties līdz 24.jūlijam.

Pašvaldības publkicēty informācija liecina, ka šī amata misija būs – organizēt un vadīt iestādes darbu. Pretendentiem tiek prasīts bakalaura/maģistra grāds pedagoģijā vai izglītībā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība pedagoģijā, vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība un B programma pedagoģijā vismaz 72 stundu apjomā. Tiek prasīta vismaz triju gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā. Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām, un vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas vidējā līmenī.

Lai pretendētu uz Jēkabpils 2.vidusskolas direktora amatu, pretendentiem tiek prasītas vairākas kompetences: Attiecību veidošana un uzturēšana; Plānošana un organizēšana; Konceptuālā domāšana; Orientācija uz attīstību un rezultātu sasniegšanu; Spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību; Komandas vadīšana, darbinieku motivēšana un attīstīšana.

Piesakoties konkursā pretendentiem jāiesniedz Jēkabpils 2.vidusskolas attīstības vīzija (maksimālais rakstu zīmju skaits 4000), dzīves gaitas apraksts (Curriculum Vitae), izglītību, kvalifikāciju un papildizglītību apliecinošu dokumentu kopijas; valsts valodas prasmi apliecinoša dokumenta kopija, kas apliecina, ka pretendents prot valsts valodu augstākajā līmenī (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās programmas latviešu valodā). Tāpat arī jāiesniedz pašnovērtējums par jebkurām no Eiropas Savienības oficiālo valodu zināšanām atbilstoši Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodas apguvei un apliecinājums, ka piekrīt personas datu apstrādei tādā apmērā, lai var gūt pārliecību par kandidāta atbilstību normatīvajos aktos izvirzītajām prasībām.

Apliecinājuma un pašvērtējuma veidlapu var saņemt Vienas pieturas aģentūrā vai pašvaldības mājaslapā sadaļā “Oficiālie paziņojumi/amatu konkursi”. Pretendentiem dokumenti jāiesniedz Jēkabpils pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā, vai jānosūta pašvaldībai pa pastu vai arī pa elektronisko pastu, ja pretendenta rīcībā ir drošs elektroniskais paraksts.

Jau ziņots, ka jūnija pēdējā darbadienā līdzšinējais Jēkabpils 2.vidusskolas direktors Aleksandrs Deinis iesniedza atlūgumu. Aleksandrs Deinis savu lēmumu skaidroja ar gaidāmajām pārmaiņām skolā, jo tuvākajā nākotnē paredzēta pilnīga skolas telpu rekonstrukcija un Jēkabpils izglītības iestāžu reorganizācija, kas tiešā veidā skars Jēkabpils 2. vidusskolu. Viņš uzskata, ka ir īstais laiks, lai viņa vietā nāktu kāds jauns, enerģisks un izglītots cilvēks, kas šos procesus varēs kā uzsākt, tā arī novest līdz galam.

Tāpat arī vēstīts, ka Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis atzina, ka domes vadībai Aleksandra Deiņa lēmums bijis negaidīts.

Foto: Jēkabpils 2.vidusskola/Facebook.com

Saistīta ziņa: Jēkabpils 2.vidusskolas direktors Aleksandrs Deinis uzrakstījis atlūgumu

Lasīts 1356 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli