Trešdiena, 15 Augusts 2018 23:06

Jēkabpils multifunkcionālajā hallē būs plašāks ledus laukums nekā sākotnēji iecerēts

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Trešdien preses konferencē tiekoties ar vietējo mediju pārstāvjiem, Jēkabpils pilsētas pašvaldības Pilsētvides departamenta vadītājs Raits Sirmovičs sacīja, ka Jēkabpils multifunkcionālo halli paredzēts ekspluatācijā nodot 2020.gada 8.jūlijā.

Kopējās projekta izmaksas ar PVN – 13 miljoni 172 tūkstoši eiro. Klāt šai summai nāks izmaksas par būvekspertu pakalpojumiem un būvuzraudzību – 170 tūkstoši eiro. Būvuzraudzību veiks SIA L4.

Jau ziņots, ka 8.martā Jēkabpils pilsētas pašvaldība par multifunkcionālās halles būvniecību līgumu parakstīja ar akciju sabiedrības “PANEVĖŽIO STATYBOS TRESTAS”, SIA “ARMS group” un SIA “LC Būve”. Patlaban notiekot intensīva būvprojekta izstrāde un paredzams, ka šoruden sāksies būvlaukuma sagatavošana.

Raits Sirmovičs sacīja, ka pie halles paredzēti vairāki automašīnu stāvlaukumi. Viens no tiem teritorijā, kas piekļaujas Brīvības ielai – 101 vieglajai automašīnai un diviem autobusiem, savukārt stāvlaukumā gar stadionu iepretī poliklīnikai būs paredzēta vieta 30 automašīnām, bet halles teritorijā būs arī slēgts stāvlaukums, ko izmantos spēļu dalībnieki. Tajā varēs izvietot 17 autobusus un sešas vieglās automašīnas. Tāpat arī paredzētas 64 vietas velosipēdu novietošanai. Halles teritorijā būs arī viens āra sporta laukums ar gumijotu segumu, kur varēs spēlēt vai trenēties volejbolā, strītbolā un rokasbumbā. Tāpat arī paredzēts veikt teritorijas apzaļumošanu un veidojot automašīnu stāvlaukumu iepretim poliklīnikai, pēc iespējas saglabāt bērzu aleju.

Raits Sirmovičs skaidroja, ka sākotnēji bija paredzēts mazāks hokeja laukums arī atbilstošs B kategorijai – 26x58 metri. Hokeja saimniecības zinātāji aizrādījuši, ka derētu nedaudz platāks laukums.Tāpēc hokeja laukums paplašināts par diviem metriem un būs 28x58 metri, kurā atradīsies tribīnes 300 sēdvietām. Te atradīsies arī sešas ģērbtuves un sešas žāvētavas, slidu asinātava, noliktavas un citas komunikācijas saistītas ar ledus izmantošanu.

Multifunkcionālajā hallē būs arī sporta zāle 42x44 metri, kurā atradīsies divi spēļu laukumi - volejbolam un basketbolam ar 100 stacionārām skatītāju vietām, katrā – 50, kā arī 44 metri garš skrejceļš ar dažādām barjerām, kur iesildīties sportistiem. Raits Sirmovičs sacīja, ka divi laukumi te būs tad, ja notiks treniņi un maznozīmīgas vietēja rakstura spēles, savukārt, ja notiks plaša mēroga sacensības, divu laukumu vietā būs viens un skatītāju vietas, izmantojot teleoptiskās jeb izbīdāmās sēdvietas palielināsies līdz 1000 sēdvietām plus 100 jau esošās stacionārās. Tāpat arī šeit atradīsies astoņas ģērbtuves sportistiem un divas ģērbtuves profesionālām komandām ar saunu un ledusvannām. Šo laukumu varēs izmantot arī koncertiem un citiem pasākumiem, tad sēdvietu skaits palielināsies līdz 1700 vietām.

Multifunkcionālās halles otrajā stāvā būs izvietota kafejnīca ar deviņiem galdiem pie kuriem varēs sēdēt un vairākiem stāvgaldiem foajē. Kafejnīcai paredzēta stikla siena caur kuru tās apmeklētāji varēs vērot notiekošo leduslaukumā. Raits Sirmovičs sacīja, ka kafejnīcas telpas konkursa kārtībā tiks nodotas kādam no ēdināšanas jomas uzņēmējiem.

Tāpat arī multifunkcionālajā hallē atradīsies plaša 300 kvadrātmetru liela trenažieru zāle, ko arī paredzēts konkursa kārtā nodot kādam no šīs nozares uzņēmējiem. Šeit atradīsies arī aerobikas zāle, un horeogrāfijas zāle, kur trenēties daiļslidotājiem.

Pēc multifunkcionālās halles uzcelšanas stadionā vairs nebūs āra hokeja laukuma.

Jau ziņots, ka multifunkcionālā halle atradīsies Jēkabpilī, Brīvības ielā 289b, iekļaujoties kopējā infrastruktūrā ar Jēkabpils Stadionu.

Lasīts 5913 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 04 Septembris 2018 21:56

Komentāri  

+1 #5 nokārušās pupas 2018-08-17 19:30
la tikai trallina. redzēsim rezultātus vēlāk.
Citēt
+4 #4 Elza 2018-08-17 19:12
Mums Jēkabpilī nav nekādu izklaižu vietu... Žēl, ļoti žēl... Būtu uzcēluši kādu ēku, kurā būtu boulings, kino un visvisādas izklaides... Bet nekā. Ne par velti saka - ko Jēkabpilī var darīt ?! DZERT un tikai dzert, jo mums ir tikai vecais labais melnais kaķis jeb Olimpiks
Citēt
-1 #3 Ins 2018-08-17 07:29
Nu taču nevar celt tikai veikalus!!! Jā tas ir slogs budžetam ,bet tas ir to vērts!!!!
Citēt
+11 #2 Bonifācijs 2018-08-16 09:21
Krīze sen nav bijusi, jauns veids kā bagātināt sev tuvos, ar amatiem tas pats.
Citēt
+13 #1 Jēkabs 2018-08-16 01:02
...nenormāls slogs pilsētas budžetam...:(
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli