Ceturtdiena, 25 Oktobris 2018 13:17

Par Jēkabpils mēra vietnieku Tautsaimniecības jautājumos ievēl Aivaru Krapu

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils domes sēdē šodien ar astoņām balsīm “par” un vienu “pret” par Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieku Tautsaimniecības jautājumos ievēlēja Aivaru Krapu (GKL). Viņš arī bija vienīgā kandidatūra šim amatam, ko izvirzīja Jēkabpils mērs Raivis Ragainis (LZP).

Pirms balsošanas deputāts Kaspars Ģirģens (KPV LV) rosināja vietnieku nevēlēt, jo domes vadībā pilnīgi pietiekot divu cilvēku, kas spējot tikt galā ar darbiem, bet gan lemt par šādas amata vietas likvidēšanu, norādot, ka pašvaldībai jātaupa, nevis jātērē līdzekļi pozīcijās, kur tos var ieekonomēt. Ja ir situācija, kad nepieciešams cilvēks, kas strādā ar Eiropas Savienības fondu līdzekļu piesaisti un projektu realizēšanu, tad to var pieņemt uz laiku. Kaspars Ģirģens arī atgādināja, ka 2013.gadā, kad šis amats tika izveidots pret to balsoja un iebilda gan Jēkabpils mērs Raivis Ragainis, gan deputāts Aigars Nitišs (LZP), kas pašvaldībā kā deputāti bija ievēlēti arī iepriekšējā sasaukumā.

Jēkabpils mērs Raivis Ragainis uzsvēra, kā jau minējis Kaspars Ģirģens, tad šobrīd ir aktuāli laikus un kvalitatītīvi apgūt Eiropas fondu naudu, īstenojot projektus un šī amata vieta un cilvēks, kas strādā profesionāli ir vajadzīgs. Turklāt viņš nesaskatot jēgu likvidēt šo amata vietu, lai izveidotu citu uz laiku.

Savukārt deputāts Aigars Nitišs norādīja, ka 2013.gadā bijusi cita situācija, tolaik šī amata vieta tikusi mākslīgi radīta, lai stiprinātu tā laika politisko varu. Jau ziņots, ka 2013.gadā par Jēkabpils mēra vietnieku Tautsaimniecības jautājumos ievēlēja Aivaru Krapu.

No deputātu puses izskanēja arī replika Kasparam Ģirģenam, ka viņš 2017.gadā, kad sāka deputata gaitas balsoja par domes priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības jautājumos. Uz to Kaspars Ģirģens atbildēja, ka sākumā nebijis pilnīgas informācijas un priekšstata vai šāda amata vieta nepieciešama, tagad viņš šajā jautājumā esot iedziļinājies.

Kaspara Ģirģena priekšlikumu atbalstīja tikai viņš, pārējie deputāti balsoja pret.

Savukārt par Aivaru Krapu kā Jēkabpils mēra vietnieku Tautsaimniecības jautājumos balsoja deputāti - Raivis Ragainis, Aigars Nitišs, Līga Kļaviņa (LZS), Aivars Kraps, Nikolajs Anuškevičs (LP), Andrejs Gavrilovs (S), Aleksandrs Deinis (JRP) un Mārtiņš Svilis (LRA), savukārt pret bija Kaspars Ģirģens. Domes sēdē nepiedalījās Kristīne Ozola (Nacionālā apvienība), Māris Dimants (JRP) un Leonīds Salcevičs (JRP).

Jau ziņots, ka Aivars Kraps šī sasaukuma sākumā pašvaldībā darbojās opozīcijā kopā ar deputātiem no politiskajiem spēkiem - Jēkabpils reģionālā partija un Latgales partija. Savukārt šīs vasaras vidū viņš paziņoja, ka pamet opozīciju un turpmāk darbosies Jēkabpils domes koalīcijā. Drīz pēc tam viņš tika ievēlēts par Jēkabpils domes Attīstības un tautsaimniecības komitejas vadītāju.

Tāpat arī vēstīts, ka vēlēšanu dienā 6.oktobrī mūžībā aizgāja Jēkabpils domes deputāts un Jēkabpils mēra vietnieks Tautsaimniecības jautājumos Andris Rutko (S). Līdz ar to Jēkabpils mēra vietnieka amats Tautsaimniecības jautājumos kļuva vakants.

Jēkabpils domes sēdē šodien Raivis Ragainis informēja, ka turpmāk domē no politiskā spēka Saskaņa strādās deputāts Broņislavs Ivanovskis, kas pašvaldībā bija ievēlēts arī iepriekšējos sasaukumos.

Lasīts 1873 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 25 Oktobris 2018 14:00

Komentāri  

+1 #9 SAMIRA 2018-11-02 15:57
Atraduši ko ievēlēt-A.KRAPU kas ...[cenzēts] stūrus.Diez ko vēl piestrādās kad dullums galvā iesitīs,pēc grādīgās glāzes.FUI,PRET ĪGI
Citēt
-1 #8 feeniks 2018-10-27 13:15
kaunatraips domei - [cenzēts] atbildīgos amatos iecelt!
Citēt
+7 #7 Jēkabpiliete 2018-10-25 22:49
Publisks Fui!!! 2013.gadā, kad paliek opozīcijā, balso pret, bet, kad jau ir “savējais”- tad par!!! Cik pērkami un pārdodami deputāti!!!
Citēt
+7 #6 skats no malas 2018-10-25 21:05
Vienigais dome ir Kaspars Girgens. Kauns Jekabpilij, par vietnieku ievelet cilveku ar aptraipitu reputaciju,
kam prioritate nav pilseta un cilveki, bet silta vietina ar skanoso... Ragaini un visi Zzs niki. Driz Jusu laiks beigsies
Citēt
-3 #5 Treeet 2018-10-25 19:19
Citēju Tre:
Kāds kauns...


Jūs pur kuru vietnieku runājat, var būt par iepriekšējo. Lai vieglas smilti aizgājējam.
Citēt
+12 #4 Tre 2018-10-25 19:02
Kāds kauns...
Citēt
+15 #3 iet 2018-10-25 18:07
ka vispar var stradat cilveks dome ar tadu reputaciju?
Citēt
+1 #2 Juris 2018-10-25 16:03
Nu, uz to vajadzētu kaut kur... [CENZĒTS].
Citēt
+12 #1 Bac 2018-10-25 15:56
Un tās ir tās parmainas, ko solija ZALIE?!?! Redz, tapec Saemas velesanas ir tads rezultats! Nav un nebus parmainu!!! Jus tur tos kreslus deldejat?! Kad par jums balsoju likas bus ok! Pigu!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli