Ceturtdiena, 08 Novembris 2018 08:53

Jēkabpilī līdz gada beigām nojauks divus graustus

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils mērs Raivis Ragainis tiekoties ar vietējo plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem sacīja, ka ir nolemts līdz šī gada beigām nojaukt divus graustus pilsētā.

Viens no tiem - piecstāvu daudzdzīvokļu ēka Viestura un Nameja ielas krustojumā, kas ir bīstamā stāvoklī un apdraud cilvēku drošību. Taču tajā pašā laikā šo ēku iecienījuši rotaļām bērni un patvērumam vai alkohola lietošanai bezpajumtnieki. Jēkabpils mērs sacīja, ka pašvaldības policija bieži saņem izsaukumus uz šo ēku, lai no tās padzītu nevēlamus apmeklētājus, kas tur atrodoties apdraud savu dzīvību. Tāpat arī šajā ēkā ne reizi vien ir izcēlies ugunsgrēks, kad kāds aizdedzina te samestos sadzīves atkritumus.

Otrs grausts, ko plānots nojaukt vēl šogad, ir veco dzirnavu drupas Rīgas ielā, kas kā degradēta ainava paveras ikviena skatam, kas pilsētā iebrauc no Rīgas puses. Turklāt nākamā gada 4.maijā Jēkabpilī paredzēta plaša militārā parāde, kas norisināsies Rīgas ielā un iecerēts līdz šim notikumam īpašu vērību pievērst ielas un tās malās esošo ēku un teritoriju sakopšanai.

Pagaidām nav zināms, kas veiks abu graustu nojaukšanu, taču metode, kā to veiks būs tā dēvētā drupināšana, ar kādu šogad tika nojaukti Madonas ielas grausti.

Lasīts 1833 reizes

Komentāri  

+1 #6 Aivars 2018-11-08 17:29
Interesanti kapec musu pilsetaa viss notiek kaa caur pakalu, Tuvojoties ziemai tiek izjaukti celi, saaktas stroikas un citi lielie darbi, bet pa vasaru neviens ta isti neka nedara?!
Citēt
+3 #5 Auseklietis 2018-11-08 16:05
Auseklīšu ielas grausti jau sen prasījās pēc nojaukšanas. Brauc pāri tiltam un skaties uz degradējošu vidi
Citēt
0 #4 žbk 2018-11-08 15:52
un kad nojauks graustu pretī 3 vidusskolai?
Citēt
+3 #3 viedoklis 2018-11-08 11:30
Jauks protams ēku īpašnieki? Nu nejau taču pa Jēkabpiliešu nodokļu naudu????!!!??? ?!!! Vēl derētu paskatīties - cik naudas ir iekasēts sodanaudās - par apkārtnes nesakopšanu ap piecstāvu graustu! Domāju, ka tas ir privātīpašums un par visu ir jāmaksā īpašniekam(kā visiem mums). Citādi sanāks, ka pašvaldība izgrūdīs kaudzi naudas par jaukšanu un īpašuma sakopšanu - bet īpašnieks beigās to zemi pārdos kārtējā lielveikala/spē ļu zāles būvniecībai!!!! !!!
Citēt
+3 #2 Guest 2018-11-08 09:54
Dzirnavas taču kultūrvēsturisk a vērtība....
Vai labāk nebija sakopt vai pārdot?
Citēt
+8 #1 Kristīne 2018-11-08 09:45
Kā būs ar Auseklīša ielas graustiem? 5 gafu laikā 2 līķi no šīm 2 mājām iznesti...
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli