Piektdiena, 15 Novembris 2013 08:10

Piedalās asfalta bedrīšu remontējamās iekārtas prezentācijā

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Dainis Līcis šodien, 14. novembrī piedalījās inovatīvas asfalta bedrīšu remontējamās iekārtas SILKOT 10 prezentācijā.

Prezentācijas laikā tehnisko informāciju par iekārtu sniedza Silkot pārstāvis no Čehijas Dalibors Pazderka. Viņš uzsvēra, ka prezentējamai iekārtai asfalta bedrīšu remontēšanā ir vairākas priekšrocības: tiek izmantots reciklāts, iespējams izmantot ziemas laikā pie mīnus grādiem, vienkārša iekārtas apkalpošana un remonti, kā arī remontvielas kalpo vairākus gadus un tāpēc šāda tehnoloģija ir finansiāli izdevīgāka par šobrīd izmantojamām tehnoloģijām.

Pēc informatīvās prezentācijas sadaļas notika praktiska asfalta bedrīšu remontējamās iekārtas prezentācija darbībā Jēkabpils pilsētas ielās, kā arī tika sniegtas atbildes uz prezentācijas dalībnieku jautājumiem. Noslēgumā pasākuma organizatori pateicās Jēkabpils pilsētas pašvaldībai par demonstrācijas vietas atvēlēšanu un atsaucību pasākuma organizēšanā.

Kopumā asfalta bedrīšu remontējamās iekārtas prezentācijā piedalījās pašvaldību izpilddirektori, atbildīgie darbinieki par ceļu uzturēšanu, "Latvijas Valsts ceļi" pārstāvji, kā arī AS "Latvijas autoceļu uzturētājs" pārstāvji.

 

Elīna Serkova,

Jēkabpils pilsētas pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

 
Lasīts 1436 reizes

Komentāri  

0 #1 Swarka 2013-11-15 08:44
Es jau biju domājis, ka nopirka, bet nē tikai apskatījās :D
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli