Ceturtdiena, 09 Februāris 2017 11:23

Jēkabpils Radio1 “ēna” iepazinās ar redakcijas darbu (Papildināts ar AUDIO)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

(Papildināts ar AUDIO)

Jēkabpils Radio1 šodien darbojās ēna no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 9.c klases – Alise Bērziņa, kas interesējās par žurnālista profesiju. Viņa iepazinās ar redakcijas darbu, kā arī izmēģinot roku ziņu rakstīšanā, sagatavoja pāris ziņas, ko pati arī nolasīja ēterā.

Alise Bērziņa ir izveidojusi savu videoblogu - https://www.youtube.com/results?sp=SADqAwA%253D&q=alise+chanel, kurā regulāri dalās ar savu redzējumu par dažādiem notikumiem.

Piedāvājam arī jums iepazīties ar Alises sagatavotajām ziņām.

Jēkabpils dome apstiprina jauniešu domes nolikumu

Lai arī šogad “Ēnu diena” Latvijā norisināsies 15.februārī, ne visiem ir iespēja ēnot izvēlētās profesijas šajā dienā, tāpēc daudzi jaunieši to dara citā laikā. Arī es un man šodien bija iespēja ēnot Jēkabpils Radio1 žurnālistu un kopā ar to piedalīties Jēkabpils domes sēdē. Viens no jautājumiem, kas tika skatīts bija Jēkabpils jauniešu domes nolikuma apstiprināšana. Nolikums noteiks turpmāko Jēkabpils jauniešu domes darbību, sastāvu, finansējumu, tiesības, atbildību un uzdevumus. Nolikums paredz, ka jauniešu domes sastāvā turpmāk koleģiāli jāiekļauj skolēni no visām Jēkabpils izglītības iestādēm – Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Jēkabpils 2. un 3.vidusskolas, Jēkabpils vakara vidusskolas, kā arī no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas un citām jauniešu organizācijām un biedrībām. Ja tiks izsludināta pietiekšanās darbam Jēkabpils jauniešu domē, arī es pieteikšos konkursam.

Jēkabpils NVO resursu centrā darbojas media klubs

Jēkabpils NVO resursu centrā no februāra darboties sācis Media klubs, ko vada brīvprātīgais no Ukrainas Jevgēnijs Udovičenko.Viņš pēc profesijas ir žurnālists, kuram Ukrainas mediju vidē pieder savs viedoblogs. Jevgēnijs Jēkabpilī ir izveidojis media klubu, kurā no februāra darbojas astoņi vidusskolēni. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā. Arī es darbojos šajā klubā un nodarbībās mums ir iespēja uzzināt par televīzijas, radio vai fotožurnālistiku, kā arī apgūt iemaņas videoblogu veidošanā. Mēs mācāmies rakstīt ziņas, gatavojam ziņu programmu, uzzinām daudz jauna par pasaules TV žurnālistiku. Mediju klubā notiek debates, tiek rakstīti ziņu sižeti un izmēģinātas lomu spēles, kā arī tiek attīstīta loģiskā domāšana.

 

Lasīts 1528 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 09 Februāris 2017 12:24

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aktuāli