Sestdiena, 11 Februāris 2017 17:38

Zināms, kuri Jēkabpils domes deputāti un no kādiem politiskajiem spēkiem startēs pašvaldību vēlēšanās

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(4 balsis)

Līdz pašvaldību vēlēšanām ir nedaudz mazāk kā četri mēneši un šis ir laiks, kad politiskie spēki sāk tām intensīvi gatavoties. Radio1.lv sarunā ar visiem 13 Jēkabpils domes šī sasaukuma deputātiem skaidroja vai un no kāda politiskā spēka viņi piedalīsies pašvaldību vēlēšanās un, kas paveikts no solītā šajā sasaukumā.

Leonīds Salcevičs

Leonīds Salcevičs šajā sasaukumā ievēlēts no paša izveidotā politiskā spēka – “Jēkabpils reģionālā partija” (JRP). Jēkabpils domes priekšsēdētāja amatā ir kopš 1997.gada 28.marta un pašvaldību vada jau piecus sasaukumus jeb gandrīz 20 gadus. 

Sarunā ar Radio1.lv Leonīds Salcevičs sacīja, ka arī šajās pašvaldību vēlēšanās startēs no “Jēkabpils reģionālās partijas” saraksta. Viņš uzsver, ka 20 gados aktīvi darbojoties politikā ir paveikts daudz Jēkabpils attīstībā un izaugsmē, ir uzkrāta bagātīga pieredze un zināšanas, kuras jēkabpiliešu labā viņš esot gatavs likt lietā arī turpmāk.

Leonīds Salcevičs par šī sasaukuma nozīmīgāko panākumu nosauc pilsētas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekškvartālu sakartošanas programmas realizāciju, pilsētas sporta infrastruktūras sakārtošanu pie pilsētas skolām – gan 3.vidusskolas, gan 2.vidusskolas, bet pats lielākais esot tas, ka izdevies sakārtot investīciju naudas piesaisti gan skolām, gan industriālajam parkam. Šīs naudas aizstāvēšana bijusi ļoti smags process, tas prasījis vairākas dienas dzīvot Rīgā un aizstāvēt Jēkabpils intereses. Viņš atkārtoti esot pārliecinājies, ka Jēkabpils domes speciālistu komanda ir profesionāla un visos gadījumos spēja sagatavot argumentētus dokumentus uz kuru bāzes viņš varējis politiski cīnīties. Liels panākums ir arī valsts atbalsts multifunkcionālās halles celtniecībai.

Māris Dimants

Māris Dimants šajā sasaukumā Jēkabpils domē ievēlēts no “Jēkabpils reģionālās partijas” saraksta.

Sarunā ar Radio1.lv Māris Dimants sacīja, ka arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās, kas notiks 3.jūnijā, startēs no “Jēkabpils reģionālā saraksta”.

Runājot par to, ko izdevies paveikt šajā sasaukumā, Māris Dimants norāda, ka ik pa laikam ielūkojas iepriekšējos solījumos un programmā ar ko gāja uz vēlēšanām un secinājis, ka vismaz 90% no solītā vēlētājiem ir izpildīti. “ Es esmu tautsaimnieks, būvnieks un joma, kurā es varu un varētu dod pienesumu ir saistīta ar manu profesionālo darbību un tas ir saistīts ar pilsētas infrastruktūras attīstību, ielu remontiem un būvniecību. Joprojām aktuāla ir Bebru ielas mikrorajona pārbūve un arī citu mikrorajonu infrastruktūras, iekškvartāla ceļu un lietus notekūdeņu kanalizācijas sakārtošana, arī sporta halles būvniecība un citi būvniecības darbi,” runājot par vēl paveicamo, saka Māris Dimants.

Aleksandrs Deinis

Aleksandrs Deinis šajā sasaukumā Jēkabpils domē ievēlēts no “Jēkabpils reģionālās partijas” saraksta.

Sarunā ar Radio1.lv Aleksandrs Deinis atzina, ka vēl nav pieņēmis lēmumu startēt nākamajās pašvaldību vēlēšanās. “Izjūtas ir 50:50. Būs vajadzīga motivācija, lai startētu vai atteiktos. Ja partijas biedri aicinās, visticamāk, ka piekritīšu, taču, ja komandā būs ienākuši jauni spēcīgi biedri, tad droši vien došu tiem iespēju, jo jaunajiem ir jādod ceļš. Vēl neesmu izlēmis vai piedališos,” atzīst Aleksandrs Deinis.

Runājot par to, ko izdevies paveikt esot deputāta amatā, viņš norāda, interesē visi ar izglītību un izglītības iestāžu infrastruktūras attīstību saistītie jautājumi. Tāpēc esot prieks, ka izdevies paveikt visus pirms iepriekšējām vēlēšanām izvirzītos uzdevumus un pie skolām izveidoti moderni stadioni un šī programma turpinās, veikti remontdarbi un citi pasākumi.

Edgars Lamba

Edgars Lamba šajā sasaukumā Jēkabpils domē ievēlēts no “Jēkabpils reģionālās partijas saraksta”

Sarunā ar Radio1.lv viņš atklāj, ka no šī saraksta startēs arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās.

Jautāts par paveikto, uzsver, ka viņa aktualitāte ir veselīgs dzīvesveids, gan skolēnu, gan pieaugušo vidū. Šajā ziņā esot paveikts daudz un sporta aktivitāšu pilsētā esot daudz – 30 līdz 40 pasākumi mēnesī, kas nozīmē, ka ikdienu ir iespēja gan piedalīties, gan vērot kādu sportisko aktivitāti. Lamba norāda, ka uzbūvējot stadionu pie Jēkabpils Valsts ģimnāzijas un sporta halli, sportisko aktivitāšu būs vēl vairāk un tas esot pareizais virziens veselīga dzīvesveida popularizēšanā pilsētā.

Nikolajs Anuškevičs

Nikolajs Anuškevčs šajā sasaukumā startēja no “Jēkabpils reģionālās partijas”.

Sarunā ar Radio1.lv viņš atzīst, ka arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās, kas noritēs 3.jūnijā, startēs no “Jēkabpils reģionālās partijas” saraksta.

Runājot par to, ko izdevies paveikt, Nikolajs Anuškevičs uzsver, ka šajā sasaukumā ir izpildīti 90% no tā ko “Jēkabpils reģionālā partija” solīja saviem vēlētājiem. Tas bijis komandas darbs. Savukārt no viņa kā deputāta ierosinājumiem esot izveidots auto stāvlaukums pie mājas Nameja ielā 16, kā arī ierīkots apgaismojums Zvejnieku ielā. Nikolajs Anuškevičs norāda, ka arī turpmāk ir daudz veicamo darbu pilsētas infrastruktūras attīstībā, taču viss esot atkarīgs no finansējuma, no tā, kā izdosies apgūt “Eiropas naudu”. Prognozējot nākamo vēlēšanu rezultātus, Nikolajs Anuškevičs ir pārliecināts, ka “Jēkabpils reģionālā partija” saglabās savas pozīcijas Jēkabpils domē.

Jānis Raščevskis

Jānis Raščevskis šajā sasaukumā pašvaldību vēlēšanās startēja un Jēkabpils domē tika ievēlēts no “Latvijas Zemnieku savienības”. Pilda Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus.

Sarunā ar Radio1.lv Jānis Raščevskis sacīja, ka arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās startēs no “Latvijas Zemnieku savienības”. “Bija doma mest politiku malā. Taču partijas biedri grib, lai piedalos vēlēšanās un es tajās startēšu.” Patlaban partijas “Latvijas Zemnieku savienība” Jēkabpils nodaļā tiekot spriests par saraksta veidošanu gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Runājot par paveikto, Jānis Raščevskis atzīmē, ka ir izdevies paveikt lielāko daļu no vēlētājiem solītā. Viens no paveiktajiem darbiem – sakārtotā izglītības sistēma un izglītības infrastruktūra pilsētā. Jēkabpilī ir labā kārtībā pirmsskolas izglītības sistēma un nav rindu uz bērnudārziem. Jēkabpilī joprojām darbojas “divu pilsētu” sindroms, līdz ar to esot plaša kultūras sistēma, ko pagrūti “pavilkt” pašvaldības budžetam. Tomēr, neskatoties ne uz ko, kultūras dzīve pilsētā ir aktīva ar plašu piedāvājumu un labā līmenī. Vēl daudz darāmā esot veselības aprūpē, esot objektīvi iemesli, kāpēc Jēkabpils slimnīcā un poliklīnikā nav pietiekami jauno speciālistu. Taču tas esot nākotnes jautājumus, jo darbojas pašvaldības stipediju programma medicīnas studentu atbalstam un rezidentu piesaistē. Patlaban Jēkabpils slimnīcai piesaistīti 12-13 rezidenti, kas varētu nākotnē šeit strādāt. Tas labi ietekmēs veselības aprūpes sistēmas uzlabošanu tuvāko gadu laikā.

Aivars Kraps

Aivars Kraps, šajā sasaukumā startēja no partijas “Vienotība” saraksta, pēc tam no partijas izstājās un domē darbojās kā neatkarīgs deputāts. Pilda Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus.

Sarunā ar Radio1.lv Aivars Kraps sacīja, ka plāno startēt arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās, kas notiks 3.jūnijā. Nesen viņš iestājies Andreja Požarnova vadītajā partijā “Gods kalpot Latvijai”. Aivars Kraps atzina, ka viņam bijuši piedāvājumi no vairākiem politiskajiem spēkiem, bet izsverot katra redzējumu, izvēlējies “Gods kalpot Latvijai”, jo partija ir jauna un tās vērtības sakrītot arī ar viņa vērtībām un viņš saskata iespējas kopā ar partiju realizēt savas idejas. Aivars Kraps patlaban veido šīs partijas nodaļu Jēkabpilī un komandu stratam vietējās pašvaldību vēlēšanās.

Jautāts par paveikto šajā sasaukumā, Aivars Kraps stāsta, ka sācis darbu, pamatojoties uz partijas “Vienotība” programmu, bet tā kā izstājies no šī politiskā spēka rindām, tad strādājis īstenojot tās idejas, ko veidojot programmu viņš ierosinājis. Kraps atzīst, ka izdevies paveikt daudz. Piemēram, pašvaldībā rasti līdzekļi, lai nodrošinātu pensionāriem 50% braukšanas atlaidi, risinātas arī daudzas citas sociālās programmas. Krapam īpašs prieks esot par viņa jauno ideju par ielu programmu. Pateicoties tai ir skaidri zināms, kuras ielas tiks remontētas un asfaltētas tuvāko triju gadu laikā un ir rasts mehānisms, kā to finansēt no pašvaldības Ceļu un ielu fonda. Aivars Kraps uzskata, ka šajā sasaukumā deputātiem izdevies paveikt daudz labu lietu un tas ir visas komandas, visu deputātu kopīgs darbs, atbalstot citam cita ideju un ierosinājumus. Tāpēc izcelt viņa, kā viena deputāta veikumu nebūtu pareizi.

Kaspars Skruzmans

Kaspars Skruzmans šajā sasaukumā Jēkabpils domē tika ievēlēts no partijas “Vienotība”.

Sarunā ar Radio1.lv Kaspars Skruzmans sacīja, ka arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās, kas notiks 3.jūnijā, viņš startēs no partijas “Vienotības” saraksta.

Runājot par paveikto deputāta amatā, Kaspars Skruzmans min pašvaldības policijas izveidošanu, kas bijis viens no punktiem partijas programmā. No šī gada pašvaldības policijā strādā seši darbinieki un tā iedzīvotāju izsaukumiem pieejama visu diennakti. Kaspars Skruzmans arī min, ka šī sasaukuma laikā izdevies sakārtot pilsētas infrastruktūru, daudz izdarīts Kena parka labiekārtošanā. Ir izstrādāta sistēma trīs līdz četru ielu remontam katru gadu pilsētā. Turpinās Jēkabpils Mežaparka un sniega kalna attīstīšana. Ir rasta iespēja samazināt maksu par siltumu, lai gan vēl pilnībā šai jomā neesot izsmeltas visas iespējas. Kaspars Skruzmans pie darbiem, kas padarīti min arī pilsētas ūdenssaimniecības sakārtošanu un pozitīvi, ka šī attīstība turpinās projekta nākamajā kārtā. Tāpat arī aizsākts pirmais pilotprojekts mikrorajonu iekšpagalmu sakārtošanā Bebru ielā. Viņš arī piebilst, ka protams, lai īstenotu “Vienotības” solījumus pirms vēlēšanām, ar viena deputāta balsi nebūtu pieticis, lielākie paveiktie darbi ir visu šī sasaukuma deputātu komandas darbs. Kaspars Skruzmans sacīja, ka patlaban partijas “Vienotība” Jēkabpils nodaļa strādā pie saraksta izveidošanas un tajā būšot gan pieredzējuši politiķi gan jaunas “sejas”, jo politiskā spēka Jēkabpils nodaļā nākuši klāt jauni biedri.

Kristīne Ozola

Kristīne Ozola, šajā sasaukumā ievēlēta no "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" saraksta.

Sarunā ar Radio1 Kristīne Ozola atklāja, ka no "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" saraksta startēs arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās, kas būs 3.jūnijā.

Atbildot uz jautājumu par to, ko izdevies paveikt esot deputātei, Kristīne Ozola norādīja, ka “darbojoties Jēkabpils pilsētas domē, Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" kā galveno prioritāti izvirzīja cilvēku pilsētvidē”.

Svarīgākie paveiktie darbi laika periodā no 2013. līdz 2017.gadam, pēc viņas ieskatiem ir:

“Atbalsts ģimenēm: skolēnu bezmaksas ēdināšanu līdz 6.klasei, 50% vecāku līdzmaksājuma samazinājums pirmsskolas izglītības iestādēs, izglītības iestāžu rekonstrukcija.

Pilsētvides sakārtošana: Kena parka un Mežaparka labiekārtošana, rotaļu laukumu izveide mikrorajonos; pilsētas apzaļumošanas koncepcijas maiņa, ilggadīgo un mūžzaļo apstādījumu ierīkošana.

Jēkabpils kapu apsaimniekošanas sakārtošana; kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšana un saglabāšana, sadzīves atkritumu šķirošanas laukumu izveide;.
Veselības veicināšana: Slimnīcas un poliklīnikas telpu renovācija, medicīnisko pakalpojumu pieejamības uzlabošana; veselības veicināšanas programmas izveide.

Kultūra: Jēkabpils Kultūras pārvaldes darbības stratēģijas apstiprināšana.”

Aigars Nitišs

Aigars Nitišs šajā sasaukumā Jēkabpils domē ievēlēts no “Latvijas Zaļās partijas” saraksta.

Sarunā ar Radio1.lv Aigars Nitišs sacīja, ka arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās startēs no “Latvijas Zaļās partijas” saraksta.

Savukārt runājot par padarīto, Aigars Nitišs sacīja, ka ir izpildīti apmēram 90% no vēlētājiem solītā. Kā viens no piemēriem, ir panākts, ka pensionāri no 70 gadu vecuma saņem 50% atlaidi maksai par nekustamo īpašumu. No solītā nav izdevies izveidot veloceliņu apkārt Radžu ūdenskrātuvei. Nav arī izdevies budžeta apspriešanā iesaistīt sabiedrības pārstāvjus un nevalstiskās organizācijas.

“Budžeta veidošanas process ir saspringts, noteiktos termiņos un ļoti darbietilpīgs, tāpēc ir sarežģīti šajā procesā iesaistīt sabiedrību, jo tas palēninātu budžeta sastādīšanas gaitu. Taču noteikti var iesaistīt sabiedrību, ja ne visā procesā, tad vairāku aktuālu jautājumu apspriešanā. Šajā ziņā var vēlēties lielāku vēlmi no domes administrācijas puses sadarbībai ar sabiedrību,” saka Aigars Nitišs.

Viņš vēl piebilst, ka šo solījumu nav vienkārši realizēt, bet ir iespējams, ja to atbalsta arī citi deputāti un pašvaldības administrācija.

Raivis Ragainis

Raivis Ragainis šajā sasaukumā startēja no “Latvijas Zaļās partijas” saraksta.

Sarunā ar Radio1.lv viņš atklāja, ja partijas biedri aicinās un izvirzīs viņa kandidatūru, tad arī nākamajās vēlēšanās startēs no “Latvijas Zaļās partijas” saraksta. Ja nebūs piedāvājuma, tad “es nebūšu tas, kurš sitīsies, lai noteikti tiktu sarakstā”, skaidro Raivis Ragainis.

Runājot par paveikto šajā sasaukumā, viņš atzīst, ka ir prieks par to, ka pilsēta kļuvusi zaļāka, ka izdevies novākt dažus graustus un sakārtot Kena parku un ielu apgaismojumu, arī sports ir “izaudzis” un vairākās disciplīnās atpazīstams valsts mērogā un arī ārpus tās robežām.

“To, ko esam kā partija deklarējuši savā programmā, pie tām lietām arī turamies un īstenojam. Gribētos vēl vairāk samazināt pašvaldības administratīvos un saimnieciskos izdevumus, bet tas nav tik vienkārši izdarāms. Tam nepieciešams visu deputātu redzējums un vēlme,” saka Raivis Ragainis.

Ja Raivis Ragainis piedalīsies vēlēšanās un tiks ievēlēts Jēkabpils domē nākamajā sasaukumā, tad viena no viņa prioritātēm būs sadarbības veicināšana starp pašvaldību un Jēkabpils Uzņēmēju biedrību, kas līdz šim bijusi nepietiekama.

“Ja skatamies no citu novadu pieredzes, tad ir daudz labu un veiksmīgu piemēru kā pašvaldības sadarbojas ar uzņēmēju biedrībām. Daudzviet uzņēmēju pārstāvniecība jau ir izpētījusi situāciju un nāk uz domi kā uzlabot uzņēmējdarbības vidi, attīstīt pilsētu, nevis pašvaldība domā idejas, bet uzņēmēji piedāvā savu redzējumu kā attīstīt biznesa centrus pilsētā, kas un kur būtu vajadzīgs labai uzņēmējdarbības videi. Pagaidām šī sadarbība Jēkabpilī nav pietiekami augstā līmenī,” saka Raivis Ragainis.

Broņislavs Ivanovskis

Broņislavs Ivanovskis šajā sasaukumā Jēkabpils domē ievēlēts nopartijas “Saskaņa”.

Sarunā ar Radio1.lv Broņislavs Ivanovskis atzina, ka vēl neesot izlēmis vai startēs arī nākamajās vēlēšanās. “To es izlemšu tuvākajā laikā, pagaidām mana attieksme ir 50:50,” saka Broņislavs Ivanovskis.

Par paveikto šī sasaukuma laikā, viņš labo darbu sarakstā min ūdenssaimniecības attīstību pilsētā, par jauniem ūdensvadu un kanalizāciju pieslēgumiem un darbiem, kas šajā jomā turpināsies arī šogad. Prieks arī par paveiktajiem vērienīgajiem remontdarbiem Jēkabpils 3.vidusskolā, par piesaistītajiem līdzekļiem Jēkabpils 2.vidusskolas un Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionu rekonstrukcijai.

“Veiksmīgi sākti darbi daudzdzīvokļu māju iekškvartālu sakārtošanā. Ar nelielām naudām neliela apjoma darbus veicām Celtnieku ielas mikrorajonā, plaši rekonstrukcijas darbi norit Bebru ielas mikrorajonā un arī nākotnē tie turpināsies labiekārtojot Nameja ielas un citus mikrorajonus,” saka Broņislavs Ivanovskis.

Pie paveiktā viņš ar gandarījumu atzīmē, ka izdevies nesamazināt sociālo budžetu, kā arī pašvaldība atradusi līdzekļus, lai no šī gada apmaksātu 50% par bērnu ēdināšanu bērnudārzos un atvieglotu jauno vecāku budžetu. Pēc viņa domām, nākotnes solis esot panākt, ka arī bērnudārzos visiem bērniem ir brīvpusdienas. Tāpat arī izdevies atbalstīt mazākumtautību biedrības un kolektīvus, saglabājot atbalstu iepriekšējā līmenī.

Andris Rutko

Andris Rutko šajā sasaukumā Jēkabpils domē tika ievēlēts no partijas “Saskaņa” saraksta.

Sarunā ar Radio1.lv Andris Rutko sacīja, ka arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās, kas būs 3.jūnijā, startēs no partijas “Saskaņa” saraksta.

Runājot par paveikto šajā sasaukumā, vislielāko gandarījumu sagādā, ka izdevies atrast kopējo valodu ar citiem deputātiem un kopīgi panākt, ka tiek piešķirti līdzekļi stadiona rekonstrukcijai pie Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, kas tiks veidots atbilstoši visām futbola laukuma prasībām. Tāpat arī gandarījums esot, ka šī sasaukuma laikā ir izbūvēts ielu apgaismojums Pils rajonā, kas vēl pirms četriem gadiem vakara stundās un naktī grimis tumsā. Tāpat arī veiksmīgi esot risināti sociālie jautājumi, atbalstītas mazākumtautību nevalstiskās organizācijas, biedrības un kolektīvi. Andris Rutko ir arī gandarīts, ka atbalstīts viņa ierosinājums par darba kolektīvu gājienu pilsētas svētkos. Pēdējo gadu laikā tas kļūstot arvien krāšņāks un kuplāks un esot svarīgi pilsētas darba kolektīviem pateikt paldies. Kopā ar partijas biedriem viņš ik gadu piedalās talkās sakopjot Dienas krīzes centra apkārtni, ko darīs arī turpmāk.

Jau ziņots, ka Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) 3.februārī oficiāli izsludināja šā gada 3.jūnijā plānotās republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas.

Pašvaldību vēlēšanās katra pašvaldība ir viens vēlēšanu apgabals, un 3.jūnija vēlēšanas notiks 119 vēlēšanu apgabalos - deviņās republikas pilsētās un 110 novados. Savukārt iespējamais deputātu skaits pašvaldībudomēs ir 9, 13, 15, 17 vai 19 deputāti, bet Rīgas domē - 60 deputāti.

Novados ar mazāk nekā 5000 iedzīvotāju domē ievēlami deviņi deputāti, novados ar iedzīvotāju skaitu no 5001 līdz 20 000 - 15 deputāti, ar iedzīvotāju skaitu no 20 001 līdz 50 000 - 17 deputāti, bet novados ar vairāk nekā 50 000 iedzīvotāju - 19 deputāti.

Republikas pilsētu ar mazāk nekā 50 000 iedzīvotāju domēs ievēlami 13 deputāti, bet pilsētās, kurās iedzīvotāju skaits lielāks par 50 000, - 15 deputāti.

Lasīts 4337 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 16 Februāris 2017 12:01

Komentāri  

+2 #11 Elena 2017-04-02 07:36
Svarīgākie paveiktie darbi laika periodā no 2013. līdz 2017.gadam, pēc Kristīnes Ozolas ieskatiem ir: “Atbalsts ģimenēm" ir tikai sauklis. Svarīgākie paveiktie darbi, nekā konkrēta, tikai vispārīgie teicieni. Lūk konkrēti paveikts viens no Krīstines Ozolas darbiem: Pateicoties deputātei, kura arī advokāte un viņas sagrozītiem faktiem tiesā. Sieviete un bērni palika uz ielas pēc 20 gadu kopdzīves laulībā un smaga darba bez atlīdzības zs. Vairāk lasiet: https://manabalss.lv/i/1030 Kristīne Ozola nav cienīga, lai par viņu balsotu!
Citēt
+3 #10 pilsētniece 2017-03-29 08:21
Es balsošu par tiem, kas reāli strādā, reālie darba devēji, kuriem ir reālas darba vietas pilsētas iedzīvotājiem. Viennozīmīgi nebalsošu par *** un to partiju, kurā tagad viņš ir iestājies. Tādam nav ne kauna ne goda, ka neprata aiziet pēc *** no domes prom
Citēt
+6 #9 Swarka 2017-02-13 08:51
Citēju vienaldzīgais:

Ja tik maz tos sliktos darbus varēji uzskaitīt un tie paši tādi nebūtiski,tad jau jāvēl atkal būs Ļoņa

Tie ir piemēri, kas pirmie atausa atmiņā. Ja Tev šķiet, ka domes darbinieka zagšana vai čurāšana pa labi un kreisi ir nenozīmīgs sīkums, tad neko labāku par Šo arī nesi pelnījis. Es jau necenšos nevienu nomelnot, bet ja pilsētnieks apgalvo, ka esošais sastāvs ar darbiem sevi pierādījis ka ir labākais, kas mums var būt, tad lai vismaz nosauc tos ievērojamos labos darbus.
Citēt
-5 #8 vienaldzīgais 2017-02-13 06:37
Citēju Swarka:
Citēju pilsētnieks2:
Salcevičam jāpaliek, viņš ar savu darbu pierādījis, ko spēj paveikt Jēkabpils labā...

1. Tūrisma ziņā nekas nav mainījies (Timrots 13. gadā skaidri parādīja, ka ir auzas, bet mainījies nekas nav. Tā vietā mēs piedalamies Igaunijas izst
2. Pēv VK konstētajiem pārkāpumiem JKNP tās vadītājs netika sodīts, bet aizrotēts uz būvvaldi.
3. Aivars Kraps pēc Fēniksa strpgadījuma netika no domes izsviests ar negodu.
4. Rīgas ielā, jau pēc nodošanas aku vāki (iebraucot no rīgas) lidoja kur nu kurais, bet par garantiju neko nelika nomainīt, bet kaut kā saķepināja un būs labi. Pieci gadi pagāja un tagad tā laikam ir pašvaldības problēma. Laikam negribēja Dimantam bojāt gadastāvokli.

Kādi vēl ir tie labie darbi, lūdzu atgādini.

Ja tik maz tos sliktos darbus varēji uzskaitīt un tie paši tādi nebūtiski,tad jau jāvēl atkal būs Ļoņa
Citēt
+10 #7 Swarka 2017-02-12 22:10
Citēju pilsētnieks2:
Salcevičam jāpaliek, viņš ar savu darbu pierādījis, ko spēj paveikt Jēkabpils labā...

1. Tūrisma ziņā nekas nav mainījies (Timrots 13. gadā skaidri parādīja, ka ir auzas, bet mainījies nekas nav. Tā vietā mēs piedalamies Igaunijas izstādēs.
2. Pēv VK konstētajiem pārkāpumiem JKNP tās vadītājs netika sodīts, bet aizrotēts uz būvvaldi.
3. Aivars Kraps pēc Fēniksa strpgadījuma netika no domes izsviests ar negodu.
4. Rīgas ielā, jau pēc nodošanas aku vāki (iebraucot no rīgas) lidoja kur nu kurais, bet par garantiju neko nelika nomainīt, bet kaut kā saķepināja un būs labi. Pieci gadi pagāja un tagad tā laikam ir pašvaldības problēma. Laikam negribēja Dimantam bojāt gadastāvokli.

Kādi vēl ir tie labie darbi, lūdzu atgādini.
Citēt
-8 #6 Starovers 2017-02-12 18:59
Es balsošu par Ljonju lai vēl sasaukumu darbojas, Dimantu maitu svītrošu ārā apnika man viņu augstprātība
Citēt
-13 #5 pilsētnieks2 2017-02-12 14:06
Salcevičam jāpaliek, viņš ar savu darbu pierādījis, ko spēj paveikt Jēkabpils labā... Esmu pārliecināts, ka arī šajās vēlēšanās jēkabpilieši balsos par Salceviču un viņš tiks ievēlēts ar vislielāko balsu skaitu.
Citēt
+15 #4 pilsētnieks 2017-02-12 13:59
Salcevičam jau nu būtu jāprotās un jāiet pensijā.... cik var....
Citēt
+23 #3 Svētki 2017-02-12 13:47
Manuprāt daudzi man piekritīs, ka mūsu "labo pārmaiņu pilsēta" jau sen pelnījusi pārmaiņas domē.
Citēt
-17 #2 Anna 2017-02-12 11:22
Es balsošu par Salceviču un viņa komandu
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aktuāli