Ceturtdiena, 20 Aprīlis 2017 18:04

Jēkabpils vēlēšanu komisija reģistrējusi vēl divu politisko spēku – LZS un LZP - deputātu kandidātu sarakstus

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils pilsētas vēlēšanu komisija ceturtdien saņēma divu politisko spēku – Latvijas Zemnieku savienības un Latvijas Zaļās partijas deputātu kandidātu sarakstus.

Sola izveidot jaunu Mākslas un mūzikas skolu

Latvijas Zemnieku savienības deputātu kandidātu sarakstā ir 15 pretendenti uz Jēkabpils domi. Saraksta līderis – pašreizējais Jēkabpils domes deputāts un priekšsēdētāja vietnieks Jānis Raščevskis. Ar otro kārtas numuru startē Jēkabpils pilsētas pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Līga Kļaviņe, bet ar trešo – Bērnu un jauniešu centra direktors Oskars Elksnis. Gandrīz visiem, izņemot vienu, šī saraksta deputātu kandidātiem ir augstākā izglītība, vienam – vidējā. Jaunākajam sarakstā ir 31 gads, vecākajam – 63.

Latvijas Zemnieku savienības deputātu kandidāti savā vēlēšanu programmā jēkabpiliešiem sola izveidot jaunu Mākslas un mūzikas skolu un samazināt jauniešu aizplūšanu no pilsētas, izstrādājot mājokļu programmu jaunajiem speciālistiem. Tāpat tiek solīts izstrādāt pilsētas mikrorajonu attīstības programmu un aktīvi sadarboties ar tradicionālajām reliģiskajām konfesijām, kā arī uzturēt dialogu ar iedzīvotājiem visos plašsaziņas līdzekļos.

Plašāk ar Latvijas Zemnieku Savienības deputātu kandidātiem un partijas programmu var iepazīties centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā.

Sola atbalstīt sociālo uzņēmumu veidošanos

Latvijas Zaļās partijas deputātu kandidātu sarakstā ir 16 pretendenti uz Jēkabpils domi. Saraksta līderis ir Jēkabpils domes deputāts un uzņēmējs Aigars Nitišs. Ar otro kārtas numuru sarakstā startē uzņēmēja Aija Bojāre, bet ar trešo Jēkabpils domes deputāts Raivis Ragainis. 13 saraksta dalībniekiem ir augstākā izglītība, diviem – vidējā speciālā, vienam – vidējā. Jaunākajam saraksta dalībniekam ir 28 gadi, vecākajam – 71 gads.

Latvijas Zaļā partija vēlēšanu programmā sola atbalstīt inovatīvo ideju par sociālo uzņēmumu veidošanos, turpināt daudzdzīvokļu māju iekškvartālu renovāciju un privātmāju rajonu ielu asfaltēšanu, kā arī ik gadu rast finanses viena grausta nojaukšanai. Tāpat arī tiek solīts atbalstīt profesionāli tehniskās izglītības attīstību Jēkabpils agrobiznesa koledžā uzņēmējiem aktuālās profesijās un nodrošināt brīvpusdienu bezmaksas pieejamību pamatizglītības skolēniem.

Plašāk ar Latvijas Zaļās partijas deputātu kandidātiem un partijas programmu var iepazīties centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā.

Jau ziņots, ka Jēkabpils vēlēšanu komisija jau reģistrējusi arī Jēkabpils reģionālās partijas, Latgales partijas un partijas "Saskaņa" sarakstus. Līdz ar to šobrīd 2017.gada 3.jūnija vēlēšanām Jēkabpiī reģistrēti jau pieci deputātu saraksti.

Saistītas ziņas: Jēkabpilī sarakstus iesniedz arī “Saskaņa” un “Latgales partija”, saraksti saņemti arī Salas un Pļaviņu novados

                      Jēkabpilī pirmā sarakstu iesniedz – Jēkabpils reģionālā partija

 

 

 

Lasīts 1620 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 21 Aprīlis 2017 18:20

Komentāri  

+2 #1 Esssssssss 2017-04-21 05:53
Ja jau Raščevska partija sola izveidot jaunu mūzikas un mākslas skolu, atklāts paliek jautājums, kas notiks jau ar esošajām skolām, likvidēs, vai?
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aktuāli