Trešdiena, 03 Maijs 2017 11:46

VUGD aicina uz Atvērto durvju diena 17.maijā!

Informācijas avots:  Inta Šaboha
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 152.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau sesto gadu pēc kārtas 17.maijā rīkos Atvēro durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

Atvērto durvju dienas ietvaros 17.maijā no plkst. 10.00 līdz 19.00 VUGD aicina ikvienu interesentu nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā! Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Jau šobrīd ļoti daudz izglītības iestādes ir pieteikušas savu apmeklējumu, tāpēc aicinām visus interesentus savlaicīgi pieteikties, sazinoties ar VUGD daļu un posteņu kontaktpersonām (saraksts pieejams šeit: http://vugd.gov.lv/files/textdoc/ADD_kontaktpersonas.pdf).

Plašākai informācijai:

Inta Šaboha

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa

Tel. 67075871, 27098250 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīts 1114 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 05 Maijs 2017 18:54

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aktuāli