Piektdiena, 05 Maijs 2017 14:04

Šogad ar ASV atbalstu plānots atjaunot Jēkabpils un Jelgavas ugunsdzēsēju depo

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Šogad ar ASV vēstniecības atbalstu paredzēts veikt remontdarbus Jelgavas un Jēkabpils ugunsdzēsēju depo, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes komandieris Dainis Bērziņš.

Plānots, ka Jēkabpils depo līdz gada beigām tiks atjaunota fasāde, vārti, logi, paredzēta fasādes siltināšana un jumta konstrukciju daļējs remonts. "Dažās telpās tiks veikts kosmētiskais remonts, bet par pilnu iekštelpu atjaunošanu nevaram runāt, tiks atjaunota elektroinstalācija, jo pašlaik situācija ir diezgan kritiska," atklāja Bērziņš.

Arī Jelgavā, kur darbus plānots pabeigt līdz septembrim, darbu apjoms ir līdzīgs.

Kā nākamais, kurā plānots veikt remontu, tiek izskatīts Kalnciema postenis.

Bērziņš atzina, ka Zemgales reģionā tiek atjaunota arī tehnika, taču ir vairāki depo, kuru piemērotība jaunai ugunsdzēsēju tehnikai sagādā raizes.

"Piemēram, Kandavā postenis būvēts 1872.gadā, tas ir kultūrvēsturisks piemineklis un būvēts zirgu pajūgiem, nevis mašīnām. Kandavai risinājums varētu būt jauna posteņa izbūve. Savukārt Viesītē postenis ir avārijas stāvoklī, tam ir daļēji iekāries pārsegums un arī jumta pārsegums. Plānots, ka 2018.gadā varētu sākt jauna posteņa būvniecību," par nākotnes plāniem pastāstīja VUGD pārstāvis.

Materiāls tapis sadarbībā ar LETA

Lasīts 2359 reizes

Komentāri  

0 #2 svētki 2017-05-10 12:02
es ar pačīkstēšu. Visi palīdz - ES palīdz. ASV ar palīdz - tik paši nekā nevaram. Šitā no svešas rokas ēdot saimnieki savā zemē nekļūsim.
Citēt
+1 #1 Uzzy 2017-05-06 04:53
Katru gadu tik sola atjaunot Jēkabpils ugunsdzēsēju depo.
Un kur Tiesu nāma būvniecība? Arī tikai sola..
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aktuāli