Piektdiena, 12 Maijs 2017 17:08

Aicina iestāties par godīgām vēlēšanām Jēkabpilī

Informācijas avots:  Aleksndrs Kalniņš
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Saprašanās memoranda "Par godīgām vēlēsanām Jēkabpilī" parakstīsana, "Citrus SPA" centrā, Kurzemes ielā 8, notiks 17. maijā pulksten 17.00.

Tajā aicināti piedalīties politisko partiju, partiju nodaļu pārstāvji un deputātu kandidāti, kas piedalās Jēkabpils pilsētas domes vēlēšanās, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Dokumenta projektā uzsvērts, ka brīvas un godīgas vēlēšanas ir viens no būtiskākajiem demokrātiskas valsts elementiem. Memorandā aicina uz godīgām, brīvām un demokrātiskām vēlēšanām, atklātību vēlēšanu kampaņas finansēšanā, partiju finansēšanas noteikumu ievērošanu, sabiedrības brīvu izvēli bez balsu pirkšanas.

Sabiedrība tiek aicināta uzraudzīt partiju darbību un pievērst pastiprinātu uzmanību visiem iespējamiem pārkāpumiem, lai pašvaldību vēlēšanas Jēkabpilī noritētu godīgi un demokrātiski!

Saprašanās memoranda "Par godīgām vēlēšanām Jēkabpilī" iniciatori ir Latvijas Zemnieku savienības Jēkabpils nodaļa. Zināms, ka pašvaldības vēlēšanās 3. jūnijā Jēkabpilī savus sarakstus iesniegušas 10 politiskās partijas. Kandidē 151 cilvēks, no kuriem 87 ir vīrieši un 64 sievietes vecumā no 19 līdz 78 gadiem. Pēc tautības piedalās latvieši, baltkrievi, krievi, poļi un citas.

Sīkāka informācija par memorandu - 20371525.

Informāciju sagatavoja Aleksandrs Kalniņš, sabiedrisko attiecību konsultants.

Foto: jekabpils.lv

 

Lasīts 9609 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 14 Maijs 2017 09:17

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli