Otrdiena, 16 Maijs 2017 06:59

“Dārza svētkos” – augu un stādu tirdzniecība, tehnikas prezentācijas, ekskursijas un svētku cenas

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Augiem un stādiem svētku cenas

20. maijā no plkst. 9:00 apmeklētājiem tiks piedāvāts plašs augu un stādu, kā arī dārza preču sortiments. “Sedumi” Dārzniecība tirgos dažādas vasaras puķes, balkona augus un garšaugus, kā arī vairāk kā 20 šķirņu tomātu stādus. Par īpašām cenām varēs iegādāties augļkokus un būs iespējams saņemt konsultācijas par to audzēšanu un kopšanu. Kokaudzētava “Meža Rasas” piedāvās iegādāties dažādu lapu un skuju koku un krūmu stādus. SIA „Māras dārzs” tirgos rožu un zileņu stādus, savukārt z/s “Madaras” dažādu ziemciešu stādus.

Arī šogad SIA „Krastmaļi sēklas” pārstāvji apmeklētājiem sniegs konsultācijas par mauriņu ierīkošanu un kopšanu, kā arī par zālāju sēklām un zālāju sēklu maisījumiem. Tāpat būs iespējams iepazīties un iegādāties SIA „Eko zemes” produktus. Uzņēmums nodarbojas ar biohumusa jeb slieku komposta un augsnes maisījumu uz biohumusa bāzes ražošanu. “Dārza svētkos” varēs iegādāties mēslošanas līdzekļus un hidrogēlus, ko piedāvās SIA “Landagro” un bioloģiskos augsnes substrātus, kā arī dažādus augu balstus, ko tirgos SIA “Matogard.lv”.

Dārza un meža tehnikas un darbarīku prezentācijas un izmēģināšana

Visas dienas garumā tiks demonstrēta pasaulē pazīstamu firmu dārza tehnika, piemēram, “STIHL” tehnika – krūmgrieži, motorzāģi, “VIKING” tehnika – zāles pļāvēji, dārza traktori, savukārt „FISKARS” stendā būs iespējams iepazīties ar dārza darba rīkiem un virtuves piederumiem, ko varēs iegādāties par izdevīgām cenām. Tāpat tiks prezentēti „MILWAUKEE” elektroinstrumenti, “BOSCH” dārza tehnika un „BAHCO” rokas instrumenti. Firmas „MILWAUKEE” pārstāvji katram “MILWAUKEE” elektroinstrumentu pircējam sarūpējuši vērtīgas dāvanas.

Pasākuma laikā tiks prezentēts un varēs iegādāties jaunu dārza darbarīku - riteņkapli. Tas ir stumjams dārza kultivators augsnes irdināšanai un nezāļu apkarošanai dīgstu stadijā. Darbarīks ir neaizstājams palīgs visu veidu kultūru audzētājiem mazdārziņos un lieldārzos.

Mājražotāju tirdziņš

Jau tradicionāli "Dārza svētkos" piedalīties tiek aicināti mājražotāji. Šogad savus produktus apmeklētājiem iegādāties piedāvās “Ievas siers”, “Skrīveru saldumi”, SIA „Dona”, z/s „Jāņkalni” (sukādes, sulas, smūtiji), maizes cepēji no Jēkabpils un citi.

Ekskursijas uz dārzniecības jaunajām siltumnīcām

Plkst. 10:00 un 12:00 ikviens interesents tiek aicināts doties ekskursijā uz “Sedumi” Dārzniecības siltumnīcām. Ekskursijas vadīs SIA “Sedumi” valdes locekle Aija Bojāre, kura apmeklētājus iepazīstinās ar dārzniecības jaunajām ražošanas telpām, pastāstīs par plašo ziedu sortimentu un ražošanas procesu. Tāpat ekskursijas laikā varēs izbaudīt puķu krāsainību un dažādību, kas sastopama dārzniecības siltumnīcās.

Lasīts 1404 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 16 Maijs 2017 07:33

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aktuāli