Otrdiena, 27 Jūnijs 2017 13:41

Jēkabpilī veidos Sabiedriskās kārtības un civilās aizsardzības punktu

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpilī, renovējot telpas pašvaldības policijai, tiks veidots Sabiedriskās kārtības un civilās aizsardzības punkts.

Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijā no jūnija strādā 11 darbinieki un divi kabineti, kas pašvaldības policijai atvēlēti ēkā Brīvības ielā 157, ir kļuvuši par šauriem. Jēkabpils dome ir solījusi šovasar sākt telpu pārbūvi un pielāgošanu policijas vajadzībām ēkā Brīvības ielā 45, kur atrodas Jēkabpils Sociālais dienests. Pašvaldības policijas iecirkni paredzēts izvietot telpās, kur savulaik atradās ēdnīca, bet tagad Sociālā dienesta un citu iestāžu darbinieki šo telpu izmanto kā sporta zāli. Šīm telpām ir atsevišķa ieeja no Brīvības ielas puses.

Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis skaidro, ka, veicot vērienīgu remontu un pārbūves darbus, šeit iecerēts izveidot pašvaldības policijas vajadzībām pielāgotus kabinetus un darba telpas: dežuranta telpu, īslaicīgās aizturēšanas kameras, atskurbšanas telpas – gan sievietēm, gan vīriešiem, telpu patruļdienestam, ieroču telpu un kabinetus inspektoriem. Tāpat tur paredzēta apspriežu zāle, kas citā laikā kalpos kā atvērtā tipa birojs. Guntars Gogulis stāsta, ka laikā, kad šeit nenotiks sapulces, telpa tiks transformēta dažādu speciālistu darbam, kas šīs telpas izmantos brīdī, kad viņiem vajadzēs veikt kādus rakstu darbus vai piekļūt datu bāzēm. Atvērtā tipa birojs ir moderna pieeja, kas Jēkabpilī tiks ieveista pirmo reizi.

Ar laiku šīs telpas iecerēts izveidot par Sabiedriskās kārtības un civilās aizsardzības punktu, kur koncentrēsies visas ar šīm jomām saistītās struktūras. Šeit vienuviet atradīsies arī visas datu bāzes, kā arī pieeja pilsētas videonovērošanas kameru fiksētajai informācijai.

Būvdarbiem jau bija jābūt uzsāktiem, jo sākotnējā iecere bija telpas savest kārtībā līdz rudenim, bet viss ir aizkavējies. Guntars Gogulis skaidro, ka sākumā uz projektēšanu neviens nepieteicies, bet, kad projektētājs atrasts, tas par darbu pieprasījis tādu summu, kādu pašvaldība nebijusi gatava maksāt. Pašvaldības izpilddirektors uzsver, ka šobrīd prjektēšanas jautājums ir atrisināts un jau drīzumā projekts tiks iesniegts Būvvaldē, un, tiklīdz Būvvalde to apstiprinās, varēs izsludināt iepirkumu.

Lasīts 6250 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 29 Jūnijs 2017 13:55

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt