Trešdiena, 02 Augusts 2017 07:06

Konkursa „Latvijas labākais tirgotājs” otrajai kārtai tiek izvirzīts Salonveikals “Mimoza”

Informācijas avots:  www.jekabpils.lv
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils pilsētas pašvaldība no 28.jūnija līdz 25. jūlijam pašvaldības mājas lapā www.jekabpils.lv veikusi iedzīvotāju aptauju ar mērķi izvirzīt savus labākā tirgotāja titula pretendentus Jēkabpilī. 25. jūlijā noslēdzās iedzīvotāju balsojums konkursam „Latvijas labākais tirgotājs”. Apkopojot rezultātus, visvairāk iedzīvotāju uzslavas saņēma salonveikals SIA “Mimoza” Jēkabpilī, Brīvības ielā 141.

Saskaņā ar iedzīvotāju balsojumu, Salonveikalu “Mimoza” Jēkabpils pilsētas pašvaldība pieteiks konkursa otrajai kārtai. Tās ietvaros konkursa rīkotāji līdz gada beigām apkopos visu pretendentu iesniegumus un veiks to izvērtējumu.

Konkursa uzvarētāji tiek noteikti vairākās grupās– aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, frizētavas un skaistumkopšanas saloni, sporta un atpūtas centri, restorāni, kafejnīcas, mājas virtuves, kafejnīcas-konditorejas, kafejnīcas-picērijas, kafejnīcas-veikali, bistro, krogi, ceļmalas krogi, mazie veikali, specializētie veikali, veikali, lielveikali un tirdzniecības centri.

Konkursa dalībnieku vērtēšanas galvenie kritēriji ir apkalpošanas kultūra, iekārtojums, preču klāsts, kārtība un tīrība, speciālie piedāvājumi un informācija.

Konkursu „Latvijas labākais tirgotājs 2017” ik gadu rīko Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību.

Katru gadu konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs” ietvaros labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzēju uzņēmumus izvērtē ar mērķi paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība izsaka pateicību iedzīvotājiem par iesaisti konkursa norisē, kā arī  novēl SIA "Mimoza" labus panākumus konkursa otrajā kārtā!

Informāciju sagatavoja:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
sabiedrisko attiecību nodaļa

Lasīts 883 reizes

Komentāri  

0 #1 2017-08-02 20:57
Tas tiešām jauks veikaliņš, malači
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt