Trešdiena, 02 Augusts 2017 13:44

Trešdien sākās labdarības akcija “Dzīvo vesels” (FOTO)

Informācijas avots:  Margita Liepiņa
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils pilsētas pašvaldībā norisinājās preses konference saistībā ar labdarības akcijas “Dzīvo vesels” norisi Jēkabpilī.

2. augustā Jēkabpils reģionālajā slimnīcā sākas labdarības akcijas “Dzīvo vesels”. Labdarības akcijas laikā no 2.- 4. augustam Jēkabpilī vienkopus pulcēsies ārsti un medicīnas personāls, lai bez maksas strādātu sabiedrības labā t.i. sniegtu konsultācijas un nodrošinātu nepieciešamās ķirurģiskās manipulācijas Jēkabpils pilsētā un apkārtējos novados dzīvojošiem pensionāriem, invalīdiem, politiski represētām personām. 

Preses konferencē Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis akcentēja:” Labdarības akcija ir nozīmīga gan jēkabpiliešiem, gan arī apkārtējo novadu iedzīvotājiem, tāpēc saku liels paldies ārstiem, Jēkabpils slimnīcas vadībai un kolektīvam, paldies ziedotājiem un atbalstītajiem īpaši apkārtējo novadu pašvaldībām par atbalstu, iniciatīvu un darbu, organizējot šo labdarības akciju. “

Savukārt labdarības akcijas iniciators, traumatalogs- ortopēds Kaspars Ūdris uzsver: ”Ir patīkami jau otro gadu būt Jēkabpilī un turpināt iesākto. Lai arī šogad akcija noritēs mazākā periodā nekā iepriekš, ārsti ar tik pat lielu atdevi ir gatavi gan konsultēt, gan operēt pacientus.”
Preses konferencē Ivars Zvīdris apliecināja kolektīva gatavību iesaistīties akcijas nodrošināšanā un novēlēja ārstiem veiksmi.

Šogad atsaucoties labdarības akcijas “Dzīvo vesels” iniciatora traumatologa– ortopēda Kaspara Ūdra aicinājumam ārsti- traumatologi- Dmitrijs Kirejevs, Aigars Vugulis, Aldis Šperliņš un pats Kaspars Ūdris– sniegs konsultācijas 120 pacientiem- pensionāriem, invalīdiem, politiski represētām personām- ar muguras, plecu, ceļu, plaukstu un elkoņu locītavu problēmām. Savu dalību akcijas norisē ir apstiprinājusi podoloģe Anete Meinarte, kas konsultēs 120 pacientus ar kāju, pēdu problēmām.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība saka lielu paldies labdarības akcijas atbalstītājiem: 

Jēkabpils reģionālajai slimnīcai, Krustpils novada pašvaldībai, Jēkabpils novada pašvaldībai, Salas novada pašvaldībai, Aknīstes novada pašvaldībai, SEB Bankai E. Gulbja Laboratorijai – Jēkabpils filiālei, SIA “Evits”, SIA “Daugavkrasti”, kā arī citiem ziedotājiem, kuri finansiāli vai kā citādi ir šo akciju atbalstījuši.

Šobrīd akcijas norises nodrošināšanai ir saziedoti 9200 eiro. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti medicīnisko materiālu iegādei, kā arī saimniecisko izdevumu segšanai.

Labdarības akciju “Dzīvo vesels” organizē Jēkabpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar traumatologu– ortopēdu Kasparu Ūdri, Jēkabpils reģionālo slimnīcu un nodibinājumu “Jēkabpils slimnīcas atbalsta fonds”.

Informāciju sagatavoja:
Margita Liepiņa
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Lasīts 1465 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 03 Augusts 2017 06:51

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt