Piektdiena, 04 Augusts 2017 22:15

Piektdienas pēcpusdienā Jēkabpilī, Daugavā pie tilta avarēja ūdensmotocikls (FOTO) (PAPILDINĀTS)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

(Papildināts ar policijas sniegto informāciju, pievienota 4.rindkopa)

Piektdienas pēcpusdienā, braucot pa Daugavu, ūdensmotociklists ar motociklu ietriecās vecā tilta balstos, pārplēšot braucamrīka apakšējo daļu uz pusēm.

Laimīgā kārtā nedz ūdensmotociklists, nedz viņa pasažieris negadījumā necieta. Notikuma aculiecinieki izsauca glābējus un mediķus. Glābēji palīdzēja abiem vīriešiem nokļūt krastā un izvilka arī avarējušo ūdensmotociklu, kas, visticamāk, pēc šī negadījuma vairs nebūs izmantojams. 

Aculiecinieks stāstīja, ka pēc viņa novērojuma parasti vasarās vecā tilta balsti parādās virs ūdens un ir labi pamanāmi, taču šovasar, biežo lietavu dēļ Daugavā ir samērā augsts ūdenslīmenis un vecā tilta balsti atrodas zem ūdens. Pietiekami dziļi, lai tie braucējiem ar ūdensmotociklu nebūtu redzami, taču tajā pašā laikā, pārāk sekli, lai tiem varētu pāri braukt, tos neaizķerot. Aculiecinieks sacīja, ja ūdenslīmenis Daugavā nekrītas, tad būtu jālūdz pašvaldībai  šajā vietā izvietot boju, lai līdzīgi negadījumi neatkārtotos.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Disciplinārās uzraudzības grupas vecākā inspektore Diāna Briede informē, ka Daugavā pie Jēkabpils policijas darbinieki aizturējuši kādu 1990.gadā dzimušu vīrieti, kurš vadījis ūdens motociklu bez kuģošanas līdzekļa vadīšanas tiesībām. Pārkāpējs aizturēts 4.augustā plkst.15.09. Informāciju par pārkāpēju policija saņēmusi telefoniski no Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem, kuri bija ieradušies notikuma vietā, lai palīdzētu ūdens motocikla vadītājam, kurš bija uzskrējis tilta tuvumā esošajiem pāļiem. Saistībā ar notikušo sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Aculiecinieka foto.

Lasīts 4082 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 09 Augusts 2017 12:06

Komentāri  

0 #2 Essssss 2017-08-08 13:07
Jēkabpilij vajag savu ūdenspoliciju :))))
Citēt
+3 #1 Esssss 2017-08-05 17:38
Jācer, ka pašvaldība bīstamajā vietā uzliks boju, lai nelaimes gadījumi neatkārtojas.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aktuāli