Trešdiena, 20 Septembris 2017 08:30

Par Jēkabpils vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju ievēl Ivetu Upmaci

Informācijas avots:  A.Sleže
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

19.septembrī Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, atbilstoši likumā noteiktajai kārtībai, sasauca pirmo vēlēšanu komisijas sēdi. Sēdes darba kārtībā bija divi jautājumi- vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja ievēlēšana un komisijas sekretāra ievēlēšana. Komisijas locekļi vienbalsīgi par vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju ievēlēja Ivetu Upmaci, savukārt par vēlēšanu komisijas sekretāri vienbalsīgi ievēlēja Inesi Rancāni – Beinaroviču. 
Jau tika ziņots, ka 7.septembra Jēkabpils pilsētas domes sēdē tika ievēlēta Jēkabpils vēlēšanu komisija šādā sastāvā:  Rasa Lukaševiča, Inese Rancāne - Beinaroviča, Edgars Graudiņš, Irina Laurenova, Iveta Upmace, Zigmārs Zemzars, Inita Sietniece. 
Vēlēšanu komisija bija jāizveido, pamatojoties uz Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 5.panta pirmo daļu, kas nosaka, ka republikas pilsētas vēlēšanu komisiju ievēlē attiecīgās republikas pilsētas dome triju mēnešu laikā pēc domes ievēlēšanas vai viena mēneša laikā pēc domes izveidošanas. Atbilstoši 27.07.2017 Jēkabpils pilsētas domes sēdē pieņemtajam lēmumam, tika izsludināta vēlēšanu komisijas kandidātu pieteikšanās līdz 2017.gada 11.augustam.

A.Sleže
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Lasīts 628 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli