Piektdiena, 29 Septembris 2017 14:30

Autobusu grezno Jēkabpils tūrisma objektu attēli

Informācijas avots:  Valda Priekule
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Viens no SIA “Jēkabpils autobusu parks” autobusiem ieguvis jaunu ietērpu - tā sānus rotā Jēkabpils pilsētas tūrisma objektu attēli – Mežaparka pludmale, Mazais vijolnieks, Zirgs, Vecpilsētas laukums un citi.

Tieši tādu ideju - uz autobusiem reklamēt Jēkabpils tūrisma objektus - pavasarī notikušajā pasažieru aptaujā bija izteikuši vairāki respondenti. - Ar katru gadu pasažieri kļūst prasīgāki un vēlas, lai salonos būtu ērtāki sēdekļi, nebūtu ne par karstu, ne arī auksti. To ņemam vērā, kad iegādājamies jaunus autobusus. Taču svarīgs ir arī autobusa ārējais izskats, tāpēc šobrīd cenšamies kaut dažus atsvaidzināt ar krāsainiem akcentiem, kuri izraisītu interesi par Jēkabpili. Tāpat reklāmu izmantojam, lai popularizētu un piedāvātu sava uzņēmuma pakalojumus aizvien plašākam klientu lokam,- skaidro SIA “Jēkabpils autobusu parks” direktors Jānis Ščerbickis.

Autobusa vizuālās izmaiņas novērtē arī pasažieri. Antra: - Jā, pamanīju, ka uz autobusa jauni zīmējumi. Spilgti un saulaini! Ziemas aukstumā tie atgādinās, ka drīz jau būs vasara. Irina: - Šie dzeltenie autobusi gan man ne visai patīk, maz vietas, bet attēli ir labi. Saredzami jau pa lielu gabalu.

Lasīts 891 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 29 Septembris 2017 15:46

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli