Svētdiena, 08 Oktobris 2017 10:43

Zemessardzes Latgales brigādes kājnieku bataljonā notiek paaugstinātas gatavības rotas mācības

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Brīvdienās Līvānu un Krustpils novados Zemessardzes 3.Latgales brigādes 56.kājnieku bataljons organizē paaugstinātas gatavības rotas mācības, kurās piedalās aptuveni 100 karavīri un zemessargi,  informē dižkareive Ruta Surovcova.

Apmācībās piedalās arī NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas karavīri. Paaugstinātas gatavības rotas mācības tiek organizētas ar mērķi pilnveidot zemessargu kaujas iemaņas un veicināt sadarbības veidošanos vienību starpā, kā arī ar sabiedroto spēkiem.

Tāpat ar mācību starpniecību tiek pilnveidotas gada laikā iegūtās zināšanas un notiek gatavošanās Zemessardzes 3.Latgales brigādes lauka taktiskajam vingrinājumam "Mazais Namejs 2017", kuru laikā intensīvākā darbība norisināsies no 27.oktobra līdz 29.oktobrim Dagdas un Alūksnes apkārtnē.

Iedzīvotāji aicināti ņemt vērā, ka mācību laikā notiks militārās tehnikas, karavīru un zemessargu pārvietošanās. Mācību laikā tiks pielietota mācību munīcija un imitācijas līdzekļi. Mācību munīcija rada troksni, bet neapdraud apkārtējo veselību un dzīvību, norāda Surovcova.

Zemessardze jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, radītajiem trokšņiem un iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem.

Lasīts 1240 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli