Pirmdiena, 09 Oktobris 2017 18:11

Ar Jēkabpils pilsētas maršruta autobusu nobraukti miljons kilometri (FOTO)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils pilsētas 3.maršruta autobusa pasažieri, kas pirmdien 9.oktobrī brauca ar autobusu, kurš 17.40 atiet no pieturvietas "Pansionāts" nonākot pieturvietā "Kurzemes iela" piedzīvoja patīkamu pārsteigumu. Autobusa šoferis piecēlās kājās un skaļi paziņoja, ka autobuss, piebraucot pie pieturvietas "Kurzemes iela" ir nobraucis miljons kilometru. Autobusa pasažieri sveica šoferi, vēlot veiksmi.

Nonākot galapunktā pieturvietā "Stacija", sarunā ar Radio1.lv autobusa vadītājs sacīja, ka no šiem miljons kilometriem viņš pie stūres bijis apmēram 200 000 kilometriem. Brīdī, kad ir nobraukti miljons kilometri uz spidometra parādās visas nulles. Jānis Klementjevs atzīst, ka tas ir saviļņojoši vērot, kā vispirms  uz spidometra ir visi devītnieki, kas nomainās ar nullēm, līdz sasniegts miljonais kilometrs. Radio1.lv ar šofera atļauju spidometru nofotografēja galapunktā, kad jau bija nobraukti miljons divi kilometri un 400 metri.

Sarunā ar Radio1.lv SIA "Jēkabpils autobusu parks" valdes priekšsēdētājs Jānis Ščerbickis sacīja, ka autobusu parks, iepērkot lietotus autobusus, tos saņem jau ar gana lielu nobraukumu. Taču tas, ka SCANIA markas autobusi arī 17 - 18 gadu veci, nobraucot miljons kilometru, joprojām ir ierindā, liecina par šo autobusu izturību. Kādreiz, kad autobusu parks iepirka jaunus autobusus, sasniedzot rādītāju miljons kilometri autobusu šoferi tika svinīgi sveikti, tagad, kad iepērk lietotus autobusus šī tradīcija esot aizmirsta. Taču viņš solīja sazvanīt minētā maršruta šoferi un to apsveikt. Jānis Ščerbickis sacīja, ka turpmāk, iepērkot jaunus autobusus, atjaunos tradīciju, sumināt šoferus, kas vadot autobusu, sasnieguši miljons kilometrus.

Ja  salīdzinam autobusa nobraukto attālumu, ar attālumu no vienas vietas līdz citai, tad jāteic, ka uz Zemes nav tik tālas vietas, taču attālums apkārt Zemeslodei pa ekvatoru ir 40 075,02 km un tas nozīmē, ka šis Jēkabpils pilsētas maršruta autobuss, nobraucot miljons kilometru ir nobraucis nepilnas 25 reizes apkārt Zemeslodei.

 

 

Lasīts 3171 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 10 Oktobris 2017 09:07

Komentāri  

+2 #2 Jānis La 2017-10-10 19:39
Citēju Jānis La:
Ar šādu veikumu lepoties varēja Scania pārstāvjiem lepoties nevis JAP

TB:
Ar šādu veikumu lepoties varēja Scania pārstāvji nevis JAP
Citēt
0 #1 Jānis La 2017-10-10 19:37
Ar šādu veikumu lepoties varēja Scania pārstāvjiem lepoties nevis JAP
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli