Pirmdiena, 23 Oktobris 2017 15:57

Biedrība “Par ķepām” meklē mājas un mīlošus saimniekus kaķēniem (FOTO)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils biedrības “Par ķepām” pārstāve Irēna Ērgle stāsta, ka šobrīd bez mājām ir četri mazi kaķēni un gadu veca sterilizēta kaķenīte.

Viņa piebilst, ka kaķēni ir melnu un pelēki svītrotu spalvu, savukārt kaķenīte ir pelēki svīrotu spalvu, kurai jau ilgstoši neizdodas atrast mājas un gādīgu saimnieci. Patlaban viņi mitinās katlumājā Tvaika ielā. Kaķēni nav mežonīgi, bet nav arī pārāk draudzīgi, taču rokās dodas un pie laba saimnieka ātri vien kļūtu draudzīgi un uzticīgi.

Irēna Ērgle aicina tos, kam ir tāda iespēja, dot mājas kaķēniem. Par dzīvnieciņiem var interesēties zvanot Irēnai – 25924189 vai laimai – 27132560.

Jau ziņots, ka biedrība “Par ķepām” dibināta 2013.gada oktobrī, atrodas Jēkabpilī, Nameja ielā 41. Biedrības darbības mērķi ir: nežēlības gadījumu pret dzīvniekiem novēršana; bezsaimnieka dzīvnieku populācijas un pilsētvides sanitārā stāvokļa kontrole; veicināt dzīvnieku labturības normu ievērošanu; sabiedrības izglītošana dzīvnieku labturības jautājumiem, tolerantas attieksmes veidošana pret bezsaimnieku dzīvniekiem., u.c. aktuālu problēmu popularizēšanā; sanitāro normu izpildes kontrole dzīvnieku barošanas un uzturēšanās vietās.

Dzīvnieku aizsardzības biedrība rūpējas par pamestiem un bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem kaķiem un kaķubērniem Jēkabpils pilsētā, tos barojot,ārstējot, meklējot tiem pagaidu mājās, kā arī īstus, mīlošus saimniekus. Biedrību vada Laima Bebre, kontakti: 27132560 e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Foto: No biedrības arhīva

Lasīts 1283 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 26 Oktobris 2017 11:52

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli