Piektdiena, 10 Novembris 2017 18:05

Jēkabpils domes deputāts Leonīds Salcevičs sasauc preses brīfingu (VIDEO)

Informācijas avots:  Sandra Mikanovska
Vērtēt šo objektu
(3 balsis)

Jēkabpils domes deputāts Leonīds Salcevičs, kas šajā sasaukumā ievēlēts no Jēkabpils reģionālās partijas, piektdien sasauca preses brīfingu, lai vietējo mediju pārstāvjus informētu, kāpēc ārpus koalīcijas esošie deputāti jeb tā dēvētā opozīcija – Leonīds Salcevičs, Edgars Lamba, Māris Dimants, Nikolajs Anuškevičs un Aivars Kraps - domes ārkārtas sēdē balsoja pret kredīta ņemšanu multifunkcionālās halles būvniecībai.

Preses brīfingā piedalījās deputāts Edgars Lamba, kas arī pārstāv Jēkabpils reģionālo partiju un deputāts Nikolajs Anuškevičs, kas šajā sasaukumā ievēlēts no Latgales partijas.

Leonīds Salcevičs, uzrunājot žurnālistus, uzsvēra, ka gan viņš, gan arī pārējie opozīcijas deputāti atbalsta multifunkcionālās halles būvniecību un nevienu brīdi nav bijuši un nebūs pret šī objekta celtniecību, ārkārtas sēdes balsojums bijis pret kredīta ņemšanu jeb procedūru, kā tas tiek darīts, jo aizņēmums šajā brīdī neesot nepieciešams, tā kā nākamajā gadā šī objekta būvniecībai jau ir no valsts iedotā nauda vairāk kā miljons eiro, kas jāapgūst. Lai šī nauda Jēkabpils domei nepazustu, Leonīds Salcevičs esot izdarījis visu iespējamo, sadarbojoties ar Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvi, kur bijusi līdzīga problēma, ka valsts piešķirtā nauda sporta būvei šogad vēl netiek apgūta un var tikt zaudēta. Viņš uzsvēra, ka šo darbu Jēkabpils labā veicis pēc savas iniciatīvas, pateicības vietā saņemot pārmetumu no pašreizējās domes vadības. Līdz ar to nebijis nekādu šķēršļu un kredīts nebija jāņem, lai pasludinātu iepirkuma halles būvniecībai uzvarētāju, sacīja Leonīds Salcevičs. Tāpēc opozīcijas balsojums bijis pret nepareizo procedūru.

Sarunā ar žurnālistiem, Leonīds Salcevičs sacīja, ka firma, kas, iespējams, uzvarēs iepirkumu par multifunkcionālās halles būvniecību, ir Lietuvas uzņēmums AB Paņevežio Statybos, kas sadarbosies ar vietējo uzņēmēju LC būve. Pēc viņa sacītā, vispirms ir jāizvērtē uzņēmējs, kuram tiks uzticēta halles būvniecība vai tas atbilst visām prasībām, jāapgūst sākotnējie līdzekļi, kas jau ir piešķirti no valsts un tikai tad jādomā par kredīta ņemšanu.

Tāpat arī Leonīds Salcevičs medijiem pauda neizpratni par pašreizējās domes vadības darba stilu, kad pilsētai nozīmīgi jautājumi netiek apspriesti un izdiskutēti ar visiem deputātiem, bet gan izlemti koalīcijas šaurā lokā, lai gan visi deputāti ir jēkabpiliešu ievēlēti un aiz katra no tiem stāv balsotāji. Tāpēc Leonīds Salcevičs nolēmis turpmāk mēnesī reizi rīkot preses brīfingu, lai arī opozīcijas deputātiem būtu iespēja paust žurnālistiem un plašākai sabiedrībai savu redzējumu Jēkabpils attīstībai būtiskos jautājumos.

aasalcevics lamba anuskevics1

Saistītas ziņas: Lemjot par kredīta ņemšanu Jēkabpils multifunkcionālās halles būvniecībai, diskusijā deputāti pauž atšķirīgus viedokļus (AUDIO)

Valdība piekrīt pārdalīt 1,688 miljonus eiro divu sporta objektu būvniecības un rekonstrukcijas projektu īstenošanai 2018.gadā

Lasīts 4497 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 10 Novembris 2017 22:32

Komentāri  

+7 #25 benedikts 2017-11-14 10:14
savas apvainotā puisēna uzrunas laikā bārda veselas 4x pateicās Dievam, dīvaini, vai ne? un mazais sportists ir vienkārši ķīselis, īstenībā diezgan bezsakarīgs brīfings, lūk kā apjūk cilvēki sajūtot cerētā piķa izslīdēšanu gar degunu!
Citēt
+5 #24 Guest 2017-11-13 11:57
Tur viss jau nokavets Loenida laikaaa!!!!!! To nav ieapejams vairs pa tiem projektiem sagraabt!!!! Nu, un kas vainigs ?!? A?!?! Leonid, pats savaa laikaa nolazhoji!!! Ko tagad blausties un teeelo?!?!
Citēt
+6 #23 Emils 2017-11-13 09:53
pazaudēja 2 miljonus jo nolohojās!!!! Ja strādā vieni paši un nekonsultējas, neprasa padomu tad.paši vainīgi. Ja jau reiz paši tik zinoši un gudri tad jau vajadzēja palasīt likumus un noteikumus ka arī pašiem aizbraukt uz ministriju un dabut naudiņi. Izrādās rociņas tam ir par īsu kā arī prātiņa.
Citēt
+13 #22 KK 2017-11-12 13:40
Kārtējie bārdas meli. Sākumā čalis saka kāpēc kavējamies, tad beigās jau saka, kur steidzamies? Uzvarēja LC Būve ar viszemāko cenu, zināms uzņēmējs un 2 milj ietaupījums ir tikai apsveicams - pārspēja opozīcijas virzīto būvuzņēmēju un kā sporta meistars teica, ka pensija vairs nav aiz kalniem - viņam arī $$$ sagribējās. Ja nekrīt kabatā, tad balso pret - kauns!

Opozīcija turpina darboties pilsētas interesēs? Pateicoties kam pazaudējām naudu ceļu remontiem? Pateicoties automātu čurātājam.

Uz šo projektu jaunā vadība ietaupīja 2milj. Paldies.

Tas tikai liek aizdomāties, ka visus 20 gadus mēs reāli esam pārmaksājuši tik pat kā par visiem pilsētā realizētajiem projektiem.
Citēt
-3 #21 Sauce 2017-11-11 21:30
Jautri Jēkabpilieši,vē l jau Ragainis nav ieskrējies, tās vēl pukītes, odzińām četri gadi vēl. Tās viss lai ir uz tiem pērkamajiem deputātiem kuri apvienojās. Kādus zelta kalnus apsolīja? Ozolai amats- dabūji amatu?
Citēt
-4 #20 Vanda 2017-11-11 14:38
Nu stils jaunajao domes vadībai lēmumu pienemšānā tiešām izcils!!! Vieni paši, pa kluso...vispār nenovērtē to ko cits ir izdarījis. Manuprāt būtu jāsaka paldies Salceviča kungam par to ka vispār kādu naudiņu dabūjis visam šim, mazāls aizņēmums jāņem..un galvenais ka nevienam to nesaka, bet publisko balsojumu un beigās izskatās ka vieno grib un otri negrib...Fui, kas tas par stilu. Tā vietā strādātu visi kopā un darītu labas lietas pilsētai, šobrīd diemžēl izskatās savādāk....Jaun ajai vadība liels, liels fui....
Citēt
+7 #19 Guest 2017-11-11 14:36
Lambam pašam nelegala buve pie majas :)
Citēt
+5 #18 *** 2017-11-11 13:51
Labāk bērnudārzu uzceltu. Bērni dārziņā netiek, lūk tā kr problēma!!!
Citēt
+9 #17 acīgais 2017-11-11 12:11
ja paņem kredītu, tad tiem kas ir pret,nekas neieripos kabatā!!!! tikai tādēļ piecinieks ir pret !!!
Citēt
+4 #16 zinātājs 2017-11-11 11:30
Citēju post...:
Kauns Ragaiņa k-gam. Vai patiešām nav beidzot iemāc'jies saimniekot ar galvu. Kas tos milojonus atdos un no kā atdoss. Vai svarīgi ir tikai tas kas tagad notiek un kas būs pēc tevis ir pie vienas vietas. Manu prāt ir pienācis laiks Ragainim saprast ka viņš nevelk un atstāt ar godu ēra amatu. Nitiša pakalpiņš vien ir.
Vissliktākā būvniecības kompānija LCbūve mūsu pusē un visdārgākā. Kā var lemt par būvniecību ja nav iepirkuma komisijas lēmuma par uzvarētāju un ja kāds pretendents apstrīd lēmumu IUB tas viss ievilksies vēl uz vairākiem mēnešiem.
Kauns Ragainim un Gogulim pieņemam pompozus lēmumus nedomājot nepar ko , ka tik pašiem labi. Atkāpjaties abi kungi, jūs apkaunojat mūsu pilsētu.

Tauta topieties!!! cik man zināms, tad tieši LC Būve uz šo konkursu uzvarēja ar viszemāko piedāvājumu, no otrās vietas naudiņās atšķīrās par 2 miljoniem, tā ir tā "otkatu" daļa.... samērā tīrs uzņēmums un patriotisks pret savu pilsētu!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli