Otrdiena, 21 Novembris 2017 11:24

Notiks lekcija senioriem par tēmu "Garīgās veselības saglabāšana"

Informācijas avots:  D.Laizāne
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Pārtraucot aktīvo darba dzīvi, cilvēks zaudē vairākas sociālās lomas. Lai veiksmīgi pārvarētu zaudējuma situāciju, ir svarīgi saglabāt sociālo un arī fizisko aktivitāti. Garīgās veselības saglabāšanā svarīgi meklēt jaunas nodarbošanās, hobijus un sociālās lomas. Par šo un vairāk būs iespēja uzzināt lekcijā senioriem “Garīgās veselības saglabāšana”, kas notiks šī gada 1.decembrī plkst.10:00 Senioru dienas centrā “Kopā būt” (Jaunā iela 39i, Jēkabpils).

Lektore – praktizējoša psiholoģe Kristīne Mežaraupe, kuras ikdienas darbs ir saistīts ar klientu uzklausīšanu un atbalsta sniegšanu dažādās dzīves situācijās. Lektorei ir uzkrāta darba pieredze arī kā karjeras konsultantei. Savā brīvajā laikā Kristīne daudz laika velta savai ģimenei - aktīvai un kvalitatīvai laika pavadīšanai kopā.

Lekcijas ilgums 2 stundas. Ieeja apmeklētājiem bez maksas!

Pieteikšanās zvanot pa tālr. 20371529 vai 26334547.

Lekciju organizē Jēkabpils Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/049 "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" ietvaros. Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:

D.Laizāne

Jēkabpils pilsētas pašvaldības

Iekļaujošas izglītības atbalsta centra

izglītības darba speciāliste

Lasīts 607 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli