Ceturtdiena, 23 Novembris 2017 13:22

Kaspars Ģirģens paziņo, ka nav parakstījis Jēkabpils domes koalīcijas līgumu

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(10 balsis)

Jēkabpils domes deputāts Kaspars Ģirģens (KPV LV) šodien sarunā ar žurnālistiem, kad viņam tika pārmests, kāpēc viņš atsevišķās neizdarībās vaino Latvijas Zaļās partijas deputātus, ja pats ir domes koalīcijā un līdz ar to arī atbildīgs par visu, kas tiek vai netiek izdarīts un vispirms atbildība un darbs būtu jāprasa pašam no sevis, nevis tikai mētāties ar skaļiem paziņojumiem norādot uz neizdarībām un vainojot citus, paziņoja, ka nav parakstījis koalīcijas līgumu.

Jautāts, ko tādā gadījumā nozīmēja 8.jūnijā presē izplatītais paziņojums, ka Jēkabpils domē izveidota koalīcija, kas mēra amatam virza Raivi Ragaini (LZP), Kaspars Ģirģens sacīja, ka tā bijusi tikai informācija presei. Viņš neesot parakstījis koalīcijas līgumu un viņam neesot saistoši koalīcijas lēmumi. Viņš strādājot vēlētāju interesēs.

Tas nozīmē, ka Jēkabpils domes koalīcijā ir apvienojušies un koalīcijas līgumu parakstījuši seši deputāti – Raivis Ragainis, Aigars Nitišs – Latvijas Zaļā partija, Līga Kļaviņa – Latvijas Zemnieku savienība, Andris Rutko un Andrejs Grigorjevs – partija “Saskaņa” un Mārtiņš Svilis - Latvijas Reģionu Apvienība.

Savukārt Kristīne Ozola – Nacionālā apvienība - Visu Latvijai- Tēvzemei un Brīvībai LNNK ir koalīciju atbalstoša deputāte un līdz šim arī Kaspars Ģirģens būtiskos lēmumos ir atbalstījis koalīciju.

Tāpat arī vēstīts, ka jau sākotnēji ārpus koalīcijas bija atstāti pieci deputāti, kuri netika uzaicināti uz koalīcijas sarunām – Leonīds Salcevičs, Māris Dimants, Edgars Lamba – Jēkabpils reģionālā partija, Aivars Kraps – Gods kalpot mūsu Latvijai un Nikolajs Anuškevičs – Latgales partija.

Sarunā ar Radio1.lv Jēkabpils mērs Raivis Ragainis sacīja, ka Kaspara Ģirģena sacītais atbilst patiesībai, viņš nav parakstījis koalīcijas līgumu, bet ir solījies koalīciju atbalstīt, ko līdz šim ir arī darījis. Gan Kaspars Ģirģens, gan Kristīne Ozola esot deputāti, kas atbalstot pārmaiņas Jēkabpilī, ko līdz šim ar savu darbību esot pierādījuši.

Jautāts, cik stabila ir sešu deputātu koalīcija un līdz ar to arī viņa “mēra krēsls”, Raivis Ragainis sacīja, ka teorētiski neko nevar saukt par stabilu, jo dzīve ir pārmaiņu pilna, bet Jēkabpils domes gadījumā koalīcija un to atbalstošie deputāti līdz šim ir strādājusi vienoti Jēkabpils un jēkabpiliešu labā, kā būs turpmāk, to rādīšot laiks.

Foto: No Radio1.lv arhīva

Saistīta ziņa: Par Jēkabpils domes priekšsēdētāju virza Raivi Ragaini

Lasīts 11022 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 04 Decembris 2017 09:15

Komentāri  

-4 #27 pret zagliem 2017-11-30 11:42
Citēju Guest:
Besi tas keeems KAS PARS!!! Tik runa un runaa! Paklau, mosh izdari vispirms pats kaut ko un tad muti virini !!! Pilniiigs klauns!!!

ierunajas trollis :)) Kaspars ir vienigais, kas tur cinas par cilvekiem... Ta ka pakluse .... laikam tev maksa aldzinu, lai smakotu komentaros
Citēt
0 #26 AA 2017-11-30 09:59
[quote name="skats no malas"]Redzams, ka tie, kas te raksta pret Kasparu Girgenu ir vai nu ........

"Vienam patīk māte ,citam meita, vēl kādam kleita.' Katram savs viedoklis un nevajag pretendēt uz vienīgo un pareizo. Darbojas arī bumeranga princips....
Citēt
0 #25 skats no malas 2017-11-30 09:13
Redzams, ka tie, kas te raksta pret Kasparu Girgenu ir vai nu Nitisa Sia trolli vai vienkarsi bezsmadzenu radijumi. Labak, lai zurnalisti uzraksta to, ka Jekabpili parnemis mazais Oligarhs Nitiss, kurs izvaro pilsetu ar kogeneracijas staciju tirgojot siltumu par paaugstinatu tarifu, saskanojot un brutali nosakot ar skeldas cenu. Pie tam oligarhs sez dome un visos kaktos liek savus cilvekus, tai skaita Vasilus un citus mazos izdarigos kalpinus, kas par 30 monetam gatavi mati pardot. Tas pats Ragainis ir tikai un vienigi liela N mazais bandinieke.... Nitisa kungs pasmelas naudu ari no buvniecibas sferas un nekvalitativiem ielu remontiem... Turies Kaspar... Mes zinam, ka sobrid tev vienam jacinas taja astonkaji, normalie cilveki, kuriem ir smadzenes un kas nav pardevisies oligarham
ir ar tevi... Cerams nakamajas velesanas korumpetie trolli tiks izkupinati, ja vien pasi atrak neaizrisies savos meslos un mantkariba
Citēt
0 #24 KK 2017-11-29 14:17
Uz to Kasparu tak nevar paļauties, domas maina ir pa stundām. Ceļ savus reitingus pirms Saeimas vēlēšanām!
Citēt
0 #23 Guest 2017-11-27 16:38
kur tik daudz komentu izdzēsts? nerakstiet tauta šajā portālā.
Citēt
-4 #22 Patriots 2017-11-26 00:37
Lai arī kā tur nebūtu, bet mugurkauls ir tikai Kasparam! Vēlētāji tevī nav vīlušies!!!
Citēt
+8 #21 Guest 2017-11-25 18:11
Besi tas keeems KAS PARS!!! Tik runa un runaa! Paklau, mosh izdari vispirms pats kaut ko un tad muti virini !!! Pilniiigs klauns!!!
Citēt
+3 #20 Hi hi 2017-11-24 17:53
Citēju Guest:
Nu ko jūs, tauta, cepaties? Pilsētu 20 gadus stūrēja viens cilvēks ar savu ne talantīgo brigādi piekabē. Ja tas pie stūres būtu bijis kā Livānu Vaivods, tad aina būtu pavisam citāda. Paši esiet vainīgi, dzivojiet nu laimīgi. Kas ir Kaspars? Tāds pats kā visi pārējie deputāti, no kuriem tolka nebūs vienalga kā viņš censtos, jo viņš ir viens.

Ja Kaspari būtu vairāki, tad visi skaļi izteiktos kādas kļūdas pielaiž atlikušie deputāti, kas kaut ko censtos darīt pilsētas labā.
Citēt
+2 #19 Guest 2017-11-24 09:27
Nu ko jūs, tauta, cepaties? Pilsētu 20 gadus stūrēja viens cilvēks ar savu ne talantīgo brigādi piekabē. Ja tas pie stūres būtu bijis kā Livānu Vaivods, tad aina būtu pavisam citāda. Paši esiet vainīgi, dzivojiet nu laimīgi. Kas ir Kaspars? Tāds pats kā visi pārējie deputāti, no kuriem tolka nebūs vienalga kā viņš censtos, jo viņš ir viens.
Citēt
+5 #18 Ace 2017-11-24 08:20
Vai kāds ieslēdza atpakaļgaitu???
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli