Ceturtdiena, 30 Novembris 2017 17:33

Mihails Aleksejevs: Pateicos pašvaldībai par izrādīto uzticību un Elmāram Užulim - par milzu ieguldījumu SIA "Jēkabpils ūdens" attīstībā

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils domes sēdes informatīvajā daļā pašvaldības vadītājs Raivis Ragainis informēja, ka ir noslēdzies konkurss uz SIA “Jēkabpils ūdens” vadītāja amatu. Konkursā bija saņemti deviņi pieteikumi, trīs no tiem neatbilda konkursa prasībām, seši tika virzīti uz konkursa otro kārtu.

Jēkabpils mērs Raivis Ragainis sacīja, ka otrajā kārtā, kur pretendentiem bija jāuzstājas ar prezentācijām par vīziju uzņēmuma attīstībi, piedalījās pieci pretendenti, viens neieradās. No pieciem pretendentiem visvairāk punktu savāca un konkursā uzvarēja Mihails Aleksejevs. Jēkabpiliešiem viņš zināms, kā SIA “Pils rajona namu pārvalde” priekšnieks, bet jau no 10.decembra viņš sāks darbu jaunajā amatā.

Sarunā ar Radio1.lv Mihails Aleksejevs, atbildot uz jautājumu, kāpēc izvēlējās kandidēt uz šo amatu, ja šobrīd jau vada vienu no Jēkabpils pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībām, sacīja, ka vispirms vēlas pateikties Jēkabpils pilsētas pašvaldībai par uzticību vadīt uzņēmumu SIA “Jēkabpils ūdens”, taču vislielāko paldies viņš vēloties pateikt līdzšinējam uzņēmuma vadītājam Elmāram Užulim, kas Jēkabpils ūdensaimniecību vadījis gandrīz 40 gadus un viņa ieguldījums uzņēmuma attīstībā ir milzīgs. Mihails Aleksejevs vēloties turpināt iesākto uzņēmuma attīstību, realizējot jaunus projektus. Viņam ir nepieciešamās zināšanas, pieredze un idejas uzņēmuma turpmākai izaugsmei un attīstībai, kuras patlaban vēl neatklāja.

“Pieteicu savu kandidatūru SIA “Jēkabpils ūdens” valdes locekļa amatam, jo domāju, ka mana iepriekšējā darba pieredze, iegūtās zināšanas, prasmes un izglītība būs liels pienesums uzņēmuma turpmākajā attīstībā. Mana aktīvā darbība vienmēr ir bijusi saistīta ar dažādu darba kolektīvu vadīšanu, kas ļāvis uzkrāt lielu pieredzi vadības līmenī, izkopt labas komunikācijas prasmes un organizatora spējas, regulāri strādājot ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Daudzus gadus esmu Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas (LNPAA) biedrs. Cieša sadarbība ar LNPAA kolēģiem dod neatsveramu pieredzi, kas īpaši svarīgi arī esošā amata pienākumu izpildē,” sacīja Mihails Aleksejevs.

Viņš ir jēkabpilietis, vidējo izglītību guvis kādreizējā Jēkabpils 4.vidusskolā, Mihails Aleksejevs ir absolvējis Daugavpils pedagoģisko institūta pedagoģijas fakultāti, iegūstot fizikas un matemātikas vidusskolas skolotāja kvalifikāciju, profesionālo maģistra grādu. Savukārt Rīgas tehniskās universitātes Siltumenerģētisko sistēmu katedrā Mihails Aleksejevs apguvis siltumprofesionālās pilnveides izglītības programmu. Viņam ir arī sertifikāts - Ūdensapgādes un kanalizācijas, tajā skaitā ugunsdzēsības sistēmas, būvju ekspluatācijas un remontdarbu vadītājs, kas iegūts LSGUTIS (Latvijas siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savievnības būvniecības speciālistu sertifikācijas centra).

Sarunā ar Radio1.lv Jēkabpils mērs Raivis Ragainis sacīja, ka pagaidām pašvaldība nesteigsies ar konkursa rīkošanu uz “Pils rajona namu pārvaldes” vadītāja amatu, un, visticamāk, norīkos šīs iestādes vadībā pienākumu izpildītāju. Raivis Ragainis pieļāva iespēju, ka tiks lemts par “Pils rajona namu pārvaldes” kā atsevišķas struktūras reorganizāciju, to pievienojot SIA “JK Namu pārvalde” vai veidojot Jēkabpilī divas pašvaldības kapitālsabiedrības namu apsaimniekošanā – Daugavas kreisajā un labajā krastā jeb kā sarunvalodā mēs mēdzam teikt - Jēkabpils un Krustpils pusē.

Jau ziņots, ka pašreizējam uzņēmuma vadītājam Elmāram Užulim 10. decembrī beidzas līguma termiņš ar Jēkabpils domi, un pašvalības jaunā vadība ir paudusi nostāju, ka, beidzoties līguma termiņam, rīkos konkursu uz pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju amatiem.

Lēmums par Mihaila Aleksejeva iecelšanu SIA “Jēkabpils ūdens” valdes locekļa amatā vēl jāpieņem kapitālsabiedrības dalībnieku sapulcē.

Lasīts 2220 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 19 Decembris 2017 11:42

Komentāri  

+7 #7 Linda 2017-12-14 08:18
Kad un kur varēs apskatīt visus pretendentu vārdus??
Te jau vesels scenārijs domei sarakstīts ieliekot šo par
priekšnieku!! Drīzumā klapēs ciet Krustpils namu pārvaldes iecirkni. Cilvēki paliks bez darba. Un ko darīs Aleksejevs?? Panems savējos pie sevis
uz jauniegūto darba vietu.
Te jau sāk smirdēt pec skala Bez Tabu sižeta.
Lai jau veicas, bet nevajag aizmirst kas ir katrs,
un kāpēc viss notiek šādi.
Klaunu parāde strādā, ja to var nosaukt ka strādā domē.
Citēt
-2 #6 Juris 2017-12-12 14:17
Beidzot kāds iztrenkās, tā nelaipnās grāmatvedes!!!! Tāda sajūta ka viņām pieder uzņēmums.!!!!!! !
Citēt
0 #5 SODS 2017-12-12 14:12
Sieviete zem JURA nika paslēpusies :) lūk tā ir cenzūra
Citēt
0 #4 SODS 2017-12-12 14:11
Citēju Juris:
Mūsu kaimiņvalstīs(tajās, kas uz rietumu pusi) persona, kurai pūrā ir līdzīgas epizodes (neliela diskusija ar portāla cenzoru bija tagad jau izdzēstā !!! tēmā) nemaz neriskētu kandidēt uz šādu amatu. Teikšu vēl vairāk - jau toreiz būtu pati atkāpusies no ieņemamā amata (nu, vai izdzīta ar sūdainu koku).


Cenzūra ir Ziemeļkorejā.. Nečīksti.. Ej strādat labāk!!
Citēt
+6 #3 Zinu 2017-12-06 09:00
Un kad Mihails atgriezīs PIls namu pārvaldē izķeksēto naudu? Muktim nu!!!
Citēt
+5 #2 Juris 2017-12-02 10:58
Mūsu kaimiņvalstīs(t ajās, kas uz rietumu pusi) persona, kurai pūrā ir līdzīgas epizodes (neliela diskusija ar portāla cenzoru bija tagad jau izdzēstā !!! tēmā) nemaz neriskētu kandidēt uz šādu amatu. Teikšu vēl vairāk - jau toreiz būtu pati atkāpusies no ieņemamā amata (nu, vai izdzīta ar sūdainu koku).
Citēt
+11 #1 Linda 2017-12-02 08:45
Kad un kur varēs apskatīt visu 9 pretendentu
pieteikumus šim konkursam?
Visus tos, kas tika tālāk, un arī tos trīs, kas
neatbilda.
Pilsētniekiem ir tiesības zināt un redzēt
kas par cilvēkiem pieteicās, un cik informatīvus
dokumentus iesniedza konkursam.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli