Piektdiena, 01 Decembris 2017 16:15

Jēkabpils pilsētas pašvaldību apmeklē aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis

Informācijas avots:  Margita Liepiņa
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

Šodien, 1. decembrī reģionālajā vizītē Jēkabpils pilsētas pašvaldību apmeklēja Latvijas Republikas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Ministra reģionālās vizītes mērķis bija tikties ar Jēkabpils un Krustpils novada pašvaldību vadību un apmeklēt Zemessardzes 56. kājnieku bataljonu.

Reģionālajā vizītē pilsētas pašvaldībā ministrs R. Bergmanis, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, parlamentārais sekretārs Viesturs Silenieks, ministra padomnieks militārajos jautājumos Andris Rozītis, ministra biroja vadītāja Ieva Apine tikās ar  Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētaju Raivi Ragaini, vietnieci sociālos jautājumos Līgu Kļaviņu, deputātiem - Kristīni Ozolu un Aigaru Nitišu.

Uzsākot savstarpējo sarunu, R. Bergmanis akcentēja, ka vizīte Jēkabpilī ir pirmā reģionālā vizīte pēc notikušajām šī gada pašvaldību vēlēšanām un uzsvēra, ka tuvākajā  nākotnē šajā reģionā ir plānota Zemessardzes štāba pārdislokācija. Sarunas turpinājumā pilsētas vadība un ministrijas pārstāvji apsprieda aktuālos aizsardzības nozares un pašvaldību sadarbības jautājumus, savstarpējās informācijas apmaiņu, kā arī Zemessardzes 56. kājnieku bataljona darbību. 

Šīs dienas vizītes turpinājumā aizsardzības nozares vadība apmeklēs Krustpils novada pašvaldību, Jēkabpilī izvietoto Zemessardzes 56. kājnieku bataljonu un tiksies ar tā komandieri pulkvežleitnantu Ventu Kodoru, lai pārrunātu bataljona turpmāko attīstību.

Informāciju publicēšanai sagatavoja:
Margita Liepiņa
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Lasīts 1327 reizes

Komentāri  

0 #2 Guest 2017-12-05 17:24
Citēju Guest:
Kaut kā Rutko neredz nevienās pēdējā laika bildēs! Vai atkal vājuma brīdis kristāldzidrā šķidruma izskatā skāris? Kam tāds par vietnieku!

Esot komandējumā uz Taizemi devies
Citēt
+4 #1 Guest 2017-12-02 18:51
Kaut kā Rutko neredz nevienās pēdējā laika bildēs! Vai atkal vājuma brīdis kristāldzidrā šķidruma izskatā skāris? Kam tāds par vietnieku!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli