Piektdiena, 02 Februāris 2018 10:33

Uzņēmums skaidro situāciju par šķeldas kvalitāti

Informācijas avots:  A.Sleže
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

SIA " Jēkabpils siltums", ņemot vērā plašsaziņas līdzekļos izskanējušo informāciju par šķeldas kvalitāti, iedzīvotājiem skaidro esošo situāciju. Šajā ziemā ikviens ir saskāries ar sarežģītajiem laika apstākļiem. Ja Latvijas upēs ūdens pakāpies sasniedzot pēdējo gadu augstākās atzīmes, tad jebkurš var iedomāties, kāda situācija ir mežos un ar kādām grūtībām saskaras mežistrādē strādājošie. Ja atceramies, jau pērnā gada decembrī Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs izsludināja katastrofālo situāciju mežistrādē. Līdzīga situācija pēdējo gadu laikā Latvijā nav bijusi un problēmas skar daudzus, kuru darbības joma saistīta ar mežu nozari. 
SIA " Jēkabpils siltums" valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Karpenko: "Jēkabpils siltums" pagājušajā gadā noslēdza līgumus par šķeldas piegādēm un neraugoties uz ilgstošo nokrišņu radīto sarežģīto situāciju, piegādātāji līdz šim ir nodrošinājuši šķeldu siltumenerģijas ražošanai. Kaut arī šķeldas kvalitāte dažbrīd dēļ iepriekšminētās ārkārtas situācijas mežistrādē nav tik laba kā citus gadus, tomēr mūsu uzņēmums spēj nodrošināt siltumenerģiju pietiekošā apjomā un kvalitātē. Šķeldas kvalitāti atsevišķos gadījumos ietekmē palielināts smilšu daudzums, tīrās škeldas paliek arvien mazāk un tā ir dārgāka, bet atkārtošu vēlreiz, ka uzņēmums veiksmīgi ticis galā ar grūtībām un nodrošina siltumenerģijas pakalpojumu. Piebildīšu, ka šķeldas cena par berkubu ir aptuveni13-14 eiro robežās, kas salīdzinoši ir lētāk, nekā piemēram, Jūrmalā vai Rīgā, kur šķelda berkubā maksā no 15-17 eiro. Vēlos uzsvērt, ka neraugoties uz visām grūtībām, kas ir bijušas šajā sezonā, patērētājiem siltumenerģijas pakalpojuma cena paliek nemainīga.”

A.Sleže
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciālist

Lasīts 1379 reizes

Komentāri  

+6 #7 Otto motto 2018-02-02 19:44
Zinu pāris šķeldas piegādātājus, Jēkabpils siltums nekad nav kontrolējis ko viņiem atved. Uz Latgranu sūdus vest nedrīkst, bet siltums paņemot visu un cena esot ļoti laba.
Citēt
+10 #6 Jekabpils 2018-02-02 19:27
Rīgā man arī ir dzīvoklis,apkur e par decembra mēnesi ir 90 centi kvadrātmetrā ar dārgo šķeldu,Jēkabpil ī ar lētāku šķeldu kvadrātmetrs decembrī maksāja 1eiro36 centi,kāpēc tā
Citēt
+4 #5 Latvietis 2018-02-02 19:00
Neko nesaprotat.uzsi lušas smiltis spēj saglabāt kādu laiku siltumu.lidz ar to uztur temperatūru. Tīras skaidas ātri izdeg un čušš...
Citēt
+19 #4 ttt 2018-02-02 12:44
To sauc par lobiju. .Nitišs tak pats deputāts un stabuli spēlē kā pats gribēdams. Ko saka KNAB par šo visu farsu, tas ir tas pats, kas deputāts nevar apvienot amatus pašvaldības darbā, jo rodas interešu konflikts. Tas ir spļāviens iedzīvotājiem. Varētu salīdzināt siltumspēju gāzei un šai melnzemei un paŗēķināt siltumenerģijas ražošanas efektivitāti un izmaksas saražojot 1MWh. Vienkārši kurinot ar gāzi neatleks nekas blicei.
Citēt
+5 #3 ESSS 2018-02-02 12:33
Kautkas ar kautko par kautko noslēdza līgumu ,paldies ļoti daudz uzzinājām
Citēt
+13 #2 juze 2018-02-02 12:13
kad saņemu rēķinu par apkuri, liekas, ka tās zelta smiltis
Citēt
+10 #1 ha ha ah ha ha 2018-02-02 11:15
nu nav jākurina ar smiltīm, nevajag šķidru laist.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli