Otrdiena, 06 Februāris 2018 16:05

Atkāpusies SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valde

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(7 balsis)

No amatiem atkāpusies SIA “Jēkabpils reģionālās slimnīcas” valde, liecina Jēkabpils pilsētas pašvaldības mājaslapā publicētā informācija.

Jēkabpils slimnīcas valdē jau ilgus gadus strādāja valdes priekšsēdētājs Ivars Zvīdris, valdes locekle, valdes priekšsēdētāja vietniece Ruta Miķelsone un valdes locekle, galvenā grāmatvede Gunta Dābola.

Publikācijā Jēkabpils domes mājaslapā teikts, ka jau februārī tiks izsludināts konkurss par jauno slimnīcas valdi. Savukārt pašreizējā valde turpinās darbu līdz 30. aprīlim, kad paredzēts konkursa noslēgums un jaunās valdes stāšanās amatā. Tāpat arī Jēkabpils domes publikācijā uzsvērts, ka pašlaik tiek izstrādāti profesionālie kritēriji valdes locekļu amata pienākumu pildīšanai, bet konkursa komisijā paredzēts piesaistīt Veselības ministrijas un nozares profesionālo asociāciju ekspertus.

Iemesls, kāpēc atkāpusies SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valde, tiek skaidrots ar nepieciešamību rast jaunu stratēģiju slimnīcas turpmākai attīstībai, ko izvirzījusi Jēkabpils dome.

Par pilsētas vadības pieņemto lēmumu rīkot konkursu uz valdes locekļu amatiem SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis pašvaldības publikācijā saka: “Viena no svarīgākajām un nozīmīgākajām Jēkabpils pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībām, nenoliedzami, ir SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” – gan sociālo un veselības jautājumu risināšanas ziņā, gan, protams, arī tādēļ, ka tā ir lielākais darba devējs no visām Jēkabpils pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībām. (..)  Ir saprotams, ka ierobežota finansējuma apstākļos ir jāmeklē jaunas un mūsdienīgas idejas, kā nodrošināt slimnīcas pamatuzdevumu izpildi: kvalitatīvi un, galvenais, moderni ārstniecības pakalpojumi, ārstniecības personāla piesaiste, mūsdienīga klientu apkalpošanas kultūra.”

“Esam vairākkārt tikušies ar domes priekšsēdētāju un pilsētas vadību, lai diskutētu, ko un kā vajadzētu mainīt,” publikācijā norāda pašreizējais SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" valdes priekšsēdētājs Ivars Zvīdris, vienlaikus piebilstot, ka visi pašreizējie valdes locekļi ir savas jomas profesionāļi, taču esot jāatzīst, ka "ir vajadzīgs plašāks skatījums uz slimnīcas attīstību, varētu teikt – stratēģiska vīzija", ko pieprasījusi Jēkabpils domes vadība un ko varētu dot jaunā valde.

Zināms, ka pašreizējie valdes locekļi pēc pilnvaru nolikšanas turpinās darbu slimnīcā savās profesionālajās jomās.

Jau ziņots, ka Jēkabpils reģionālā slimnīcā strādā 65 ārsti, 199 vidējā ārstniecības personāla un 122 jaunākā ārstniecības personāla pārstāvji. Slimnīca nodrošina neatliekamo medicīnisko palīdzību 24 stundas diennaktī un septiņu ārstu-speciālistu diennakts dežūras. Slimnīcā ir 15 nodaļas un 277 gultas vietas stacionārā.

Jēkabpils reģionālā slimnīca ir vienīgā ārstniecības iestāde Jēkabpils apkaimē, kas sniedz asins sagatavošanas pakalpojumu, nieru aizstājterapiju, otolaringoloģiskās operācijas, visai Austrumlatvijas zonai nodrošina jaundzimušo reanimāciju un aprūpi. Slimnīcā patlaban ir arī viens no labākajiem operāciju blokiem valstī gan medicīniskā aprīkojuma, gan telpu ziņā.

Slimnīcā tiek izmantotas tādas diagnostikas metodes kā datortomogrāfija, ultrasonogrāfija, tai skaitā asinsvadu dupleksā doplerogrāfija, ehokardiogrāfija, endoskopijas, osteodensitometrija, funkcionālā diagnostika un elektroencefalogrāfija.

Foto: jekabpilsrs.lv

Attēlā: No kreisās - Ruta Miķelsone, Gunta Dābola, Ivars Zvīdris.

Lasīts 10196 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 12 Februāris 2018 10:55

Komentāri  

-1 #45 sveišaisvietejais 2018-03-05 09:32
Citēju ojārs:
Tas Liepiņš kā piektais ritenis, visur grib. Par siltumtīklu direktoru netika, tagad grib šeit.Jā, Kļaviņai grūti laiki, vajag partijas biedru kaut kur nopakot, kur laba alga.

Glups tu esi un neko vispār nezini, ej labāk aliņu uzdzer, lai miegs vieglāks.
Citēt
+1 #44 cccp 2018-02-18 22:57
ne tikai aizkrauklē, tas pats ir daugavpili, madona kur esmu bijis, bet tikai ne jekabpili. Zvidris aizmirsis tādu efektivu lietu kā "rājiens". Agrāk nebija ne ētikas komisiju, nekā tamlīdzīga, bet zināja ja tu aizskārsi pacientu vai neizdarīsi darbu, tad varēsi no tā atvadities. Bet tagad visiem ir liels px... T
Citēt
+4 #43 Guest 2018-02-16 00:12
Citēju Anmarija:
Un vēl lieta,ka ne Zvīdris ne viens viņiem neko nepateiks...jo ārstu ir trūkums un ja Tu pasprēgāsi uzrakstīs atlūgumu un aizies....

Ir kautkāda daktere Anita poliklīnikā. Viereiz biju pie vinas darba darīšanās un viņa sāka kliegt pa visu stāvu kā (cenzēts). Es tikai daru savu darbu. Aizkraule uc pilsētās nekas tāds pat murgos nerādījās, jo loti laipni ārsti. Jēkabpilī nekaunīgi brēc. Manam mazbērnam vajadzēja izraut ērčui, bet darbiniece uz mani kliedza:gaidiet (plapaja un nirdza ar kolēģi)! Pēc brīža: naciet! Un tad vispār kuriozs uzblaviens: durvis! Man jāaizver durvis, kas visu laiku stāvējušas vaļā. Man gadu 20 vairāk kā tai darbiniecei un es jau neesmu viņai apkalpojošais personāls, pašai jāaizver durvis vai laipni japaludz to izdarīt. Ir jābūt darbinieku etikas kodeksam. Aizkrauklē tada sajūta, ka darbinieks mani visu dienu gaidījis, jo smaida, pavada, paskaidro. Kā diena un nakts pret Jēkabpils slimnīcu.
Citēt
0 #42 Lasītājs 2018-02-15 09:47
Reizēm gribētos, lai žurnālisti būtu gudrāki un rakstītu tā kā ir. Valde neatkāpjas, bet viņus piespiež atkāpties, lai Ragainis varētu salikt savus cilvēkus un spodrināt savu tēlu. Darbinieki paši ir izlaidušies, bet jūtu līdzi tiem darbiniekiem, kas vairs nevarēs veikt savas mahinācijas un aiziet mājās 12:00, pēc jaunās valdes visiem būs jāizstrādā savas stundas bez "bet". Tā ka, ja kādam liekas ka darbinieki saņem mazu algu, tad tā nav viņi saņem tik cik ir izdarījuši respektīvi aizejot mājās agrāk nevar prasīt lielu algu.
Citēt
-4 #41 Anmarija 2018-02-14 15:08
Un vēl lieta,ka ne Zvīdris ne viens viņiem neko nepateiks...jo ārstu ir trūkums un ja Tu pasprēgāsi uzrakstīs atlūgumu un aizies....
Citēt
+1 #40 Anmarija 2018-02-14 15:07
Un ja būs Liepiņš Gvido vadītājs,kas labosies....viņ š visām pudelēm lien par korķi....
Citēt
+1 #39 Mož 2018-02-13 11:25
Ūdrim iemācīs rakstīt. :D
Citēt
+2 #38 Akakak 2018-02-11 20:46
Citēju Sisiks:
Un man rodas jautājums ,ka galvenā grāmatvede var būt valdes locekle? Ja viņa tikai atbild par skaitļiem .. Nu tad roka, roku mazgā ... Man ir paziņas knābā , tad lai pašvaldība ar atbild par visu šito bardaku..

Es arī par to brīnos, nekad nav dzirdēts par grāmatvedi valdē. Grāmatvedis ir grāmatvedis. Vai nesanāk kāds interešu konflikts?
Citēt
+3 #37 Sisiks 2018-02-11 19:58
Un man rodas jautājums ,ka galvenā grāmatvede var būt valdes locekle? Ja viņa tikai atbild par skaitļiem .. Nu tad roka, roku mazgā ... Man ir paziņas knābā , tad lai pašvaldība ar atbild par visu šito bardaku..
Citēt
+13 #36 medmāsa 2018-02-10 11:29
Ja nu kas, visu zināšanai,-vaka r vidējam medicīnas personālam izmaksātās algas tomēr nez kādā veida sanākušas vēl mazākas, kā pirms algu pielikumiem! Paldies par papūlēšanos valdei! Tā te nepaliks, kas strādā. Ja nāk prognozētā valde, tad tie neko vairāk par optimizāciju, samazinot personālam algas, nesajēgs, tas ir kā bankā! Dome, gatavojies uz nepatīkamiem jautājumiem tikšanās laikā!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli