Trešdiena, 07 Februāris 2018 12:10

Jēkabpilī no Daugavas ledus nocelti seši bērni

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Kopš 1.februāra, kad tika izdots pašvaldības rīkojums par aizliegumu atrasties uz Daugavas ledus Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā, no tā ir nocelti seši bērni, portālu Radio1.lv informēja Jēkabpils pilsētas pašvaldībā.

Kā informē Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Indulis Surkulis, uz ledus bērni ir kāpuši lielākoties pa vienam vai pa diviem dažādos laikos, daži intereses dzīti pastaigāties pa Daugavas ledu, citi, lai uzņemtu selfiju. Visi aizlieguma pārkāpēji bijuši vecumā līdz 14 gadiem.

Ieraugot pārkāpējus, pašvaldības policijas darbinieki viņus uzrunājuši un aicinājuši kāpt nost no ledus, paši uz tā nekāpjot, lai neradītu papildus apdraudējumu.

Materiāli par visiem šiem gadījumiem nosūtīti pašvaldības Administratīvajai komisijai audzinoša rakstura līdzekļu piemērošanai.

Lai arī ledus upē vizuāli var šķist drošs, vietumis straumes ietekmē tas var kļūt arī nedrošs un bīstams, norādīja Surkulis.

Rīkojamu, kurš nosakot, ka no 2018.gada 1.februāra līdz ledus izkušanai aizliegts atrasties uz Daugavas ledus Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā, Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis izdeva mēneša sākumā. Rīkojums izdots, jo atrašanās uz Daugavas ledus ir bīstama.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus neriskējiet ar savu dzīvību un nekāpt uz Daugavas ledus.

Lasīts 2057 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 12 Februāris 2018 14:34

Komentāri  

0 #2 AAA 2018-02-17 09:26
Daugavā no ledus nocelti - var padomāt, ka Daugava joprojām nav aizsalusi :)
Fotkas arī "pareizās" piemeklēs, lai visi redz un sabīstas...
Citēt
+3 #1 Esssssss 2018-02-07 15:44
Bērnus vajadzētu izglītot ne sodīt par kāpšanu uz ledus, sods jau neko nemainīs. Cerams, ka skolās un ģimenēs tiek runāts par to, kādas sekas varbūt šādai selfiju ķeršanai.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli