Ceturtdiena, 08 Februāris 2018 01:35

Jēkabpils mērs Raivis Ragainis spēlēs Saeimas hokeja komandā

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Ceturtdien, 8.februārī, Latvijas valsts simtgadei veltītā hokeja draudzības spēlē tiksies Saeimas un Latvijas mūziķu komandas, kur Saeimas komandā spēlēs arī Jēkabpils mērs Raivis Ragainis, ziņo Saeimas preses dienests

Plānots, ka spēli atklās Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Saeimas komandā spēlei pieteikti deputāti Gaidis Bērziņš, Valters Dambe, Jānis Dombrava, Ainars Latkovskis, Andris Morozovs, Romāns Naudiņš, Imants Parādnieks un Viktors Valainis, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis un tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, kā arī bijušie Saeimas deputāti - Daugavpils pilsētas domes deputāts Andrejs Elksniņš un Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Saeimas komandā spēlēs arī pašvaldību deputāti - Māris Deksnis no Rīgas domes, Aivars Geidāns no Jelgavas novada domes, Aigo Gūtmanis no Ventspils pilsētas domes, Aleksandrs Ratnieks no Daugavpils pilsētas domes, Vladimirs Samohins no Ķeguma novada domes, Modris Liepiņš no Tukuma novada domes un Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs raivis Ragainis.

Savukārt mūziķu komandā spēlei pieteikti: Mareks Ameriks, Jānis Apeinis, Kaspars Breidaks, Kaspars Bindemanis, Andris Ērglis, Rihards Goba, Aigars Grāvers, Māris Grigalis, Māris Jēkabsons, Aigars Krēsla, Edgars Kreilis, Kristaps Lubovs, Jānis Lērums, Dāvis Matskins, Gints Pabērzs, Jānis Retenais, Armands Simsons, Arnis Slobožaņins, Varis Vētra, Aija Vītoliņa un Rinalds Zelmenis.

Draudzības spēlei būs trīs periodi - katrs pa 15 minūtēm. Pēc spēles neatkarīgi no rezultāta komandas izpildīs katra pa pieciem pēcspēles metieniem. Savukārt periodu starplaikos spēlētāji savas prasmes un meistarību varēs demonstrēt veiklības un ātruma stafetēs. Dažādās aktivitātēs piedalīties varēs arī komandu līdzjutēji un skatītāji.

Saeimas un mūziķu draudzības spēle “Muzikāli politiskā supercīņa” ceturtdien, 8.februārī, notiks Kurbada ledus hallē Rīgā, Lidlauka ielā 37, un tā sāksies pulksten 18.30.

Apmeklēt Saeimas un mūziķu draudzības spēli hokejā aicināts ikviens interesents. Ieeja bez maksas.

Lasīts 1284 reizes

Komentāri  

+1 #1 KG 2018-02-08 21:59
Respect Raivim!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli