Ceturtdiena, 01 Marts 2018 07:47

Izsludināts konkurss uz Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes locekļu amatiem

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis izsludinājis konkursu uz trīs SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes locekļu amatiem, no kuriem viens amats ir valdes priekšsēdētājs.

Pretendentiem izvirzītas vairākas prasības. Tajā skaitā labas valsts valodas zināšanas, kā arī spēja pārvaldīt angļu valodu tādā apjomā, kas ļauj lasīt un saprast drukātu tekstu, sagatavot rakstisku tekstu, uzturēt dialogu, orientēties profesionālajā terminoloģijā (valodas prasmju pašnovērtējums ne zemāks kā B1 līmenis (atbilstoši Europass kritērijiem)). Pretendentiem jābūt izpratnei un zināšanām par kapitālsabiedrību attīstību, darba stratēģijas plānošanu un īstenošanu, administratīvo un finanšu vadību. Tiek prasīta arī vismaz trīs gadu pieredze vadošā amatā, vēlams valsts, pašvaldību vai privātas kapitālsabiedrības vadībā vai iestādes stratēģiskajā un/vai operatīvajā vadībā. Tāpat arī tiek praīta nevainojama reputācija.

Pretendentiem uz valdes priekšsēdētāja amatu un vienu no valdes locekļa amatu papildus tiek prasīta arī akadēmiskā augstākā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālo zinātņu nozarē. Savukārt pretendentam uz vienu no valdes locekļa amatu tiek prasīta akadēmiskā augstākā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība medicīnas un veselības zinātņu nozarē.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 26.martam Jēkabpils pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā vai ar drošu elektronisko parakstu parakstīts pieteikumsjāsūta uz elektronisko pasta adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Ar pretendentiem izvirzītajām prasībām plašāk var iepazīties šeit, savukārt ar konkursa nolikumu – šeit.

Jau vēstīts, ka Jēkabpils pilsētas pašvaldība nolēma izsludināt konkursu uz slimnīcas valdes locekļu amatiem, lai realizētu jaunu Jēkabpils reģionālās slimnīcas attīstības stratēģiju un slimnīcas valde atkāpās.

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP) iepriekš skaidroja, ka lēmums meklēt slimnīcai jaunu valdi pieņemts, lai ierobežotā finansējuma apstākļos ar jaunām un mūsdienīgām idejām spētu nodrošināt slimnīcas pamatuzdevumu izpildi - kvalitatīvu un modernu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, ārstniecības personāla piesaisti un mūsdienīga klientu apkalpošanas kultūru.

Tāpat arī ziņots, ka SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" ārsti atklātā vēstulē aicināja domes vadību detalizētāk skaidrot iemeslus, kāpēc tiek mainīta slimnīcas valde un kāda būs iestādes turpmākā attīstības stratēģija.

Pašreizējā valde turpinās darbu līdz 30.aprīlim, kad paredzēts konkursa noslēgums un jaunās valdes stāšanās amatā.

Jēkabpils reģionālā slimnīcā strādā 65 ārsti, 199 vidējā ārstniecības personāla un 122 jaunākā ārstniecības personāla pārstāvji. Slimnīca nodrošina neatliekamo medicīnisko palīdzību 24 stundas diennaktī un septiņu ārstu-speciālistu diennakts dežūras. Slimnīcā ir 15 nodaļas un 277 gultas vietas stacionārā.

Jēkabpils reģionālā slimnīca ir vienīgā ārstniecības iestāde Jēkabpils apkaimē, kas sniedz asins sagatavošanas pakalpojumu, nieru aizstājterapiju, otolaringoloģiskās operācijas, visai Austrumlatvijas zonai nodrošina jaundzimušo reanimāciju un aprūpi. Slimnīcā patlaban ir arī viens no labākajiem operāciju blokiem valstī gan medicīniskā aprīkojuma, gan telpu ziņā.

Slimnīcā tiek izmantotas tādas diagnostikas metodes kā datortomogrāfija, ultrasonogrāfija, tai skaitā asinsvadu dupleksā doplerogrāfija, ehokardiogrāfija, endoskopijas, osteodensitometrija, funkcionālā diagnostika un elektroencefalogrāfija.

 

Saistītas ziņas: 

Jēkabpils pilsētas vadība reģionālajā slimnīcā diskutē ar slimnīcas kolektīvu par reorganizācijas plāniem

Jēkabpils reģionālās slimnīcas 20 mediķi atklātā vēstulē pašvaldībai lūdz skaidrot gaidāmās pārmaiņas

Atkāpusies SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valde

Lasīts 2690 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 04 Marts 2018 17:53

Komentāri  

+5 #9 Esssssss 2018-03-03 18:40
Kārtējās politiskās spēles... teātris... viss taču sen jau izlemts un amati sadalīti....
Citēt
+5 #8 Esssssss 2018-03-01 23:48
Citēju Hehe:
Malacis. Sen jau vajadzeja. Ko tur ta Salcevica [cenzēts] var vadīt. Ne banka ko zinaja,be slimnica. Salcevičš [cenzēts] labus darbus sagada....Zvidris tas mlem mlem...neko nevar pateikt. Miķelsonei jau laiks atpūtā. Pie vadības jābūt jauniem!

Ja runājam par amatiem un to kas ar kuru guļ, vērts pasekot līdzi kādi jauni kadri domē darbā tiek pieņemti....
Citēt
+9 #7 pilnigs bezcers 2018-03-01 21:28
tieši tāpat kā visos iepriekšējos pašvaldības uzņēmumos - namu pārvaldē, ūdenī - valdes locekļi - pilnīgas nulles, tik ražo jaunas štata vietas, pērk jaunas mašīnas un ņem radus un draugus darbā......
Citēt
+7 #6 ā, jā 2018-03-01 21:11
būs āzis par dārznieku:DDD
Citēt
+5 #5 Esssssss 2018-03-01 17:03
Vietējos masu medijos iepriekš Ragainis un Kļaviņa klāstīja, ka būs īpašs konkursa nolikums, ņemts no labākajiem nacionālo slimnīcu paraugiem, bet aplūkojot konkursa nolikumu - pārsteigums - vecu vecais, vēl 2016.gadā Jēkabpils domes izdotais, Raščevska parakstitais... vārdi nesaskan ar darbiem....
Citēt
+10 #4 zemnieks 2018-03-01 16:56
Citēju ESSS:
Kāds konkurss, domes banda jau sen visu izlēmusi, rakstiet kā, ir nemelojiet tautai.

Jāpiesakās tikai tiem, kas visu sarunājuši un jau zina, ka viņi tur būs, pārējiem nav ko tērēt savu un domes "komisijas" laiku neauglīgās pārrunās, kā to jau pierādīja iepriekšējie "konkursi" ar jau iepriekš zināmajiem uzvarētājiem.
Citēt
+7 #3 Aija 2018-03-01 16:37
Tieši tā, jau rudenī bija zināms jaunais direktors...
Citēt
+7 #2 ESSS 2018-03-01 12:34
Kāds konkurss, domes [cenzēts] ... jau sen visu izlēmusi, rakstiet kā, ir nemelojiet tautai.
Citēt
+1 #1 Hehe 2018-03-01 12:22
Malacis. Sen jau vajadzeja. Ko tur ta Salcevica [cenzēts] var vadīt. Ne banka ko zinaja,be slimnica. Salcevičš [cenzēts] labus darbus sagada....Zvidr is tas mlem mlem...neko nevar pateikt. Miķelsonei jau laiks atpūtā. Pie vadības jābūt jauniem!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli