Piektdiena, 02 Marts 2018 14:43

Jēkabpils pilsētas svētkus šogad svinēs jūnija vidū

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

Jēkabpilī šogad pilsētas svētki notiks no 13. līdz 16.jūnijam. Sestdiena, 16.jūnijs būs pilsētas svētku galvenā diena. Datums mainīts saistībā ar Dziesmu un deju svētkiem, kas notiek laikā, kad ierasti Jēkabpils svin pilsētas svētkus.

Jēkabpils Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Druveniece sarunā ar Radio1.lv sacīja, ka svētku programma patlaban top, taču jau šobrīd zināms, ka pilsētas svētki 13.jūnijā sāksies tradicionāli ar – Dārza svētkiem Kino placī.

Viņa piebilda, ka pilsētas svētku galvenajā dienā 16.jūnijā kā ierastsbūs amatnieku tirdziņš, velobrauciens, koncerti, dažādas atrakcijas bērniem, pilsētas svētku gājiens un citi jau tradicionālie pasākumi, kas katru gadu jēkbpiliešus priecē šajos svētkos.

Ieva Druveniece sacīja, ka konkrēta svētku programma būs zināma tuvākajā laikā un tiks publicēta vietējos masu medijos.

Lasīts 3263 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 04 Aprīlis 2018 17:57

Komentāri  

+4 #2 Guest 2018-03-04 10:01
Citēju Esssssss:
Jācer, ka pilsētas svētki valsts 100 gades gadā būs daudz īpašāki un interesantiem pasākumiem bagātāki kā citus gadus, ceram uz jauniem pārsteigumiem, ne tikai tradicionālajiem pasākumiem.

Tavā Salā būs ļoti daudzveidīgi, bezmaksas Sproģes slavinasanas pasākumi, bet Jēkabpils svētki musu ģimeni apmierina: kultūra, sports, bērniem, visām gaumēm, super
Citēt
-5 #1 Esssssss 2018-03-03 12:23
Jācer, ka pilsētas svētki valsts 100 gades gadā būs daudz īpašāki un interesantiem pasākumiem bagātāki kā citus gadus, ceram uz jauniem pārsteigumiem, ne tikai tradicionālajie m pasākumiem.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli