Sestdiena, 03 Marts 2018 10:40

Radio1.lv atsauc informāciju, ka SIA “Jēkabpils autobusu parks” kontroliere izsēdināja no autobusa 11 gadus veco meiteni

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

Portālā Radio1.lv 12.februārī tika publicēts raksts “Jēkabpilī kontroliere izsēdina no autobusa mazu meiteni viņai nezināmā pieturā”. Rakstā tiek informēts par gadījumu pilsētas 5.maršruta autobusā, ko portālam Radio1.lv stāsta jēkabpiliete Līga. Viņa ziņo, ka viņas 11gadīgo meitu biļešu kontroliere izsēdinājusi no 5. maršruta autobusa, nepagaidot kamēr bērns somā sameklē un viņai uzrāda biļeti. Raksts tika publicēts ar nelielu SIA “Jēkabpils autobusu parks” direktora Jāņa Ščerbicka komentāru, nesagaidot oficiālo atbildi par notikušo no SIA “Jēkabpils autobusu parks”.

SIA “Jēkabpils autobusu parks” veiktajā pārbaudē konstatēja, ka kontroliere korekti veikusi savu darbu un nav bijis gadījuma, kad bērns būtu izsēdināts no autobusa. Šis viedoklis rakstā “SIA “Jēkabpils autobusu parks” veiktajā pārbaudē nekonstatē gadījumu, kad no autobusa būtu izsēdināts bērns” portālā Radio1.lv tika atspoguļots publikācijā 13.februārī un pēc autobusu parka direktora vietnieces Aijas Veteres lūguma iepriekš publicētais raksts “Jēkabpilī kontroliere izsēdina no autobusa mazu meiteni viņai nezināmā pieturā” 13.februāra rītā no portāla Radio1.lv un tā mājaslapām sociālajos tīklos draugiem.lv, twitter.com un facebook.com tika izņemts.

13.februārī atkārtotā sarunā ar Radio1.lv jēkabpiliete Līga sacīja, ka pēc tam, kad meita nomierinājusies un notikušais izrunāts soli pa solim, meita pastāstījusi, ka kontroliere viņu nav izsēdinājusi no autobusa, ka viņa pati, pēc kontakta ar kontrolieri, izkāpusi no autobusa sev nezināmā pieturā, jo nav varējusi atrast biļeti un bijis kauns, ka nevar to uzrādīt. Arī šis viedoklis, ka 11gadīgā meitene pati izkāpa, tika publicēts 13.februārī rakstā “SIA “Jēkabpils autobusu parks” veiktajā pārbaudē nekonstatē gadījumu, kad no autobusa būtu izsēdināts bērns”.

SIA “Jēkabpils autobusu parks” oficiālā atbilde par veikto pārbaudi saistībā ar gadījumu par 11gadīgās meitenes izsēdināšanu tika saņemta otrdienas pēcpusdienā un publicēta otrdienas vakarā, kad tika saņemta un pārrakstīta, jo portālam teksts tika iesniegts jgp formātā jeb kā attēls, līdz ar to teksts bija no attēla jāpārraksta un oficiālā atbilde publicēta 13.februārī pašā vakarā rakstā “Paskaidrojums pie sūdzības par kontrolierēm, kas no autobusa izsēdināja 11 gadīgu meiteni”.

Līdz ar to portāls Radio1.lv jau divās publikācijās 13.februārī ir atsaucis sākotnēji izskanējušo viedokli, publicējot jaunākos faktus par notikušo gan pēc sarunas ar autobusa parka direktora vietnieci Aiju Veteri, gan ar jēkabpilieti Līgu. Taču pēc SIA “Jēkabpils autobusu parks” oficiāla pieprasījuma – vēlreiz atsaucam izskanējušo informāciju, ka kontroliere izsēdināja 11 gadīgu meieteni no autobusa, jo šis fakts neapstiprinājās SIA “Jēkabpils autobusu parks” veiktajā pārbaudē un neatbilst patiesībai, kā arī vēlāk māte sarunā ar meiteni noskaidroja, ka viņa netika izsēdināta, bet pēc kontakta ar kontrolieri, izkāpa pati.

Portāla Radio1.lv redakcija atvainojas SIA “Jēkabpils autobusu parks” par sasteigti publicēto informāciju, nesagaidot uzņēmuma oficiālo atbildi par iepriekš aprakstīto gadījumu un atsauc iepriekš rakstīto informāciju, ka kontroliere izsēdināja no autobusa 11gadīgo meiteni, jo šāds pārkāpums SIA “Jēkabpils autobusu parks” pārbaudē netika konstatēts un to neapstiprina arī vēlākā saruna ar meiteni.

Lasīts 1501 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 03 Marts 2018 12:22

Komentāri  

+1 #3 Jūs ko??? 2018-03-04 11:48
Tādas neatvainojas!
Citēt
+6 #2 Guest 2018-03-03 18:10
Citēju Ojārs:
Māmiņa Līga sacēla tādu jezgu, nemaz ar meitu neaprunājoties. Vai nebūtu vajadzīga publiska atvainošanās par šo nesmukumu???


Ojāram taisnība, atvainoties derētu arī māmiņai, ne tikai ziņu portālam
Citēt
+9 #1 Ojārs 2018-03-03 17:28
Māmiņa Līga sacēla tādu jezgu, nemaz ar meitu neaprunājoties. Vai nebūtu vajadzīga publiska atvainošanās par šo nesmukumu???
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli