Trešdiena, 14 Marts 2018 17:55

Divi Jēkabpils domes deputāti pieņēmuši lēmumu startēt 13. Saeimas vēlēšanās

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Rudenī, 6.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas, kurās jau šobrīd ir pieņēmuši lēmumu startēt divi Jēkabpils domes deputāti – Kaspars Ģirģens (KPV LV) un Mārtiņš Svilis (LRA), savukārt vēl divi deputāti – Leonīds Salcevičs (JRP) un Nikolajs Anuškevičs (LP) lēmumu pieņems tuvāko divu nedēļu laikā.

Sarunā ar Radio1.lv Kaspars Ģirģens sacīja, ka ir nolēmis kandidēt 13. Saeimas vēlēšanās partijas KPV LV Zemgales sarakstā, kurā viņam esot piedāvāts startēt ar pirmo kārtas numuru. Sarunā ar Radio1.lv viņš sacīja, ka ir vēlme darboties plašāk nekā ir iespēja pašvaldības līmenī. Tāpat arī svarīgi, ja viņš tikšot ievēlēts, radīsies iespēja pašvaldībā iedzīvotāju labā strādāt vēl kādam jaunam un aktīvam cilvēkam no KPV LV Jēkabpils nodaļas saraksta.

Mārtiņš Svilis sacīja, ka gan viņš, gan viņa Latvijas reģionu apvienības biedre no Jēkabpils nodaļas – Zane Ozola kandidēšot 13.Saeimas vēlēšanās Latvijas reģionu apvienības Zemgales sarakstā. Mārtiņš Svilis atklāja, ka viņiem tiks doti kārtas numuri no “saraksta augšgala”, viņa uzstādījums bijis, ka noteikti nevēlas startēt ar pirmo kārtas numuru.

Jēkabpils domes deputāts Leonīds Salcevičs sacīja, ka viņš šobrīd apdomā iespēju kandidēt 13.Saeimas vēlēšanās, lai ievēlēšanas gadījumā turpinātu darbu jēkabpiliešu labā Saeimā. Salcevičs uzsvēra, ka “Jēkabpils reģionālajai partijai” ir saistošs līgums ar “Vienotību”, taču esot saņemti piedāvājumi kandidēt arī no citiem politisko spēku sarakstiem. Galīgo lēmumu – kandidēt vai nekandidēt 13.Saeimas vēlēšanās Leonīds Salcevičs pieņemšot divu nedēļu laikā un lēmumu paziņošot pēc Lieldienām.

Jēkabpils domes deputāts Nikolajs Anuškevičs sacīja, ka viņam ir izteikts piedāvājums kandidēt Latgales partijas Zemgales sarakstā 13. Saeimas vēlēšanās. Viņš vēl neesot devis piekrišanu, lēmumu pieņemšot tuvāko divu nedēļu laikā.

Radio1.lv noskaidroja, ka pārējie Jēkabpils domes deputāti neplāno startēt 13.Saeimas vēlēšanās.

Lasīts 2419 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 14 Marts 2018 18:04

Komentāri  

0 #14 Puspensionārs 2018-03-19 16:30
Citēju Vizstra:
Pietiek vecajiem stagnātiem sēdēt deputātu krēslos. Saņemt pensiju un algu.Tādu saeima ir pietiekoši daudz.Jādod vieta jaunajiem.Arī Leiškalns kādreiz bija tikai bārmenis bez izglītības , bet izauga līdz saeimas deputātam.

Nu neizauga Leiškalns un citi bārmeņi līdz deputāta līmenim. Ja būtu izaudzis no bārmeņa un rietumu preču kontrobandas, apgūstot politiķa zināšanas, tad cita runa- visu cieņu. Visi bārmeņi Rīgas centra krogos bija savējie topošai elitei, apgādājot ar PSRS svešiem rietumu produktirm, kaut vai Malboro.
Citēt
+2 #13 zuze 2018-03-18 18:23
Nu kāds Kaspars deputāts Saeimā. Viņu tepat uz vietas Gogulis apšmauc kā mazo nazīti. Un pilnīgi visos jautājumos- gan par šķeldu, gan par Surkuli, gan par gāzes vadu. Viņa līmenis pagaidām ir tikai pašvaldība.
Citēt
+2 #12 es 2018-03-17 21:07
Citēju Guest:
Ģirģens.. Smiekli nāk :lol: :) :lol: :lol:

piekrītu; Ģirģens un saeima -nu piedodiet
Citēt
-4 #11 Vizstra 2018-03-17 08:57
Pietiek vecajiem stagnātiem sēdēt deputātu krēslos. Saņemt pensiju un algu.Tādu saeima ir pietiekoši daudz.Jādod vieta jaunajiem.Arī Leiškalns kādreiz bija tikai bārmenis bez izglītības , bet izauga līdz saeimas deputātam.
Citēt
-1 #10 Vizstra 2018-03-17 08:49
[qAruote name="Puspensio nārs"]Kad biju tik jauns kā Kaspariņš, tad arī savās ambīcijās biju cars un visu zinošs un iedomājos visu protošs. Labi, ka sanāca savlaicīgi pamest to elles katlu (negribēju būt par komunistu). Nu pēc 30 gadiem izsaku tikai līdzjūtību jaunajiem censoņiem- tādiem pašiem bez dzīves pieredzes, bez zināšansabiedrī bai labāk. Arī politikā jābūt profesionālām zināšanām un saprast, ka jādarbojas profesionāli. Ja vēlaties būt politiķi, neskaitiet šķeldai skaidas, gāzes vada tresējumus un citas sabiedrībai nebūtiskas lietas. Risiniet domes deputātiem cienīgas lietas.
V.S. Vai atceraties Tomiņu, kurš kādu brīdi iemaldījies Jēkabpilī un apvārdojot vietējos kļuva par deputētu? Tiks ASV meitenes kārtīgi iznesa cauri un sabojāja politisko karjeru. Jums to nenovēlu, bet viss var gadītīties kaut kas līdzīgs. Kā mūsu pašu senieoriem.A
Arī Leijškalns kādreiz bija tikai bārmenis, bet izaug par saeimas deputātu.
Citēt
+1 #9 Puspensionārs 2018-03-16 22:15
Kad biju tik jauns kā Kaspariņš, tad arī savās ambīcijās biju cars un visu zinošs un iedomājos visu protošs. Labi, ka sanāca savlaicīgi pamest to elles katlu (negribēju būt par komunistu). Nu pēc 30 gadiem izsaku tikai līdzjūtību jaunajiem censoņiem- tādiem pašiem bez dzīves pieredzes, bez zināšanām, bez izglītības. Jo īsākā laikā šie jaunekļi apzinās savu ambīciju seklumu, jo sabiedrībai labāk. Arī politikā jābūt profesionālām zināšanām un saprast, ka jādarbojas profesionāli. Ja vēlaties būt politiķi, neskaitiet šķeldai skaidas, gāzes vada tresējumus un citas sabiedrībai nebūtiskas lietas. Risiniet domes deputātiem cienīgas lietas.
V.S. Vai atceraties Tomiņu, kurš kādu brīdi iemaldījies Jēkabpilī un apvārdojot vietējos kļuva par deputētu? Tiks ASV meitenes kārtīgi iznesa cauri un sabojāja politisko karjeru. Jums to nenovēlu, bet viss var gadītīties kaut kas līdzīgs. Kā mūsu pašu senieoriem.
Citēt
+4 #8 Vieteejais 2018-03-16 16:51
Gribēt nav slikti, nav jau teikts, ka tajā saeimā arī tiks, būs vien jāstrādā tepat Jēkabpilī.
Citēt
+6 #7 zirgam jāsmejas 2018-03-16 10:01
Citēju Guest:
Un ko tad Rutko nedomā par lielo Leiputriju?

Lielākas leiputrijas kā domes sile viņam nekad nebūs. Bet cik ilgi?
Citēt
+6 #6 Guest 2018-03-15 22:37
Un ko tad Rutko nedomā par lielo Leiputriju?
Citēt
+6 #5 zirgam jāsmejas 2018-03-15 13:53
Nu leonīdam nu gan nevajadzētu vairs nekur startēt. Lai maļās tepat pa jēkabpili un savas kļūdas izlabo.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli