Ceturtdiena, 29 Marts 2018 15:21

Interaktīvas nodarbības "Veselīgs uzturs dzīves kvalitātei"

Informācijas avots:  Žanete Tiltiņa
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) 13., 20.un 27.aprīlī no plkst.14.00 līdz 17.00 tiek organizētas interaktīvas nodarbības "Veselīgs uzturs dzīves kvalitātei" Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā Rīgas ielā 212.

Pasākuma mērķis - organizēt Jēkabpils pilsētas pieaugušo iedzīvotāju dažāda vecuma grupām interaktīvas, izglītojošas un praktiskas nodarbības par veselīga uztura pamatprincipiem.

Interaktīvās nodarbības tiek organizētas kā 3 lekciju cikls:

1.lekcijā: uztura ABC, uztura grupas;

2.lekcijā: produktu sastāvs, iekļaujot iespēju praktiski salīdzināt dažādu produktu sastāvu;

3.lekcijā: veselīgo produktu grozs, praktiski padomi, kā izvēlēties veselīgos produktus, veidojot sabalansētu ēdienkarti, iekļaujot veselīgo produktu degustācijas.

27.aprīlī nodarbība notiks Veselības nedēļā “Jēkabpils vingro!”. Šajā nodarbībā tiks iekļauts pamata ikdienas vingrojumu kompleksa apguves pamatojums un metodika, dalībnieki tiks izglītoti par to, ka veselīgs uzturs, nekombinējot to ar citiem veselīga dzīvesveida paradumiem, tādiem kā, piemēram, fiziskās aktivitātes, nenodrošina pilnvērtīgus veselīga dzīvesveida paradumus.

Lektore Anda Radziņa, uztura speciāliste, fitnesa trenere ar 20 gadu pieredzi nodarbību par veselīgu uzturu un fizisko aktivitāšu vadīšanā.

Dalība ir bez maksas.

Pieteikšanās un sīkāka informācija: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tālr. 29467859.

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja Žanete Tiltiņa, Veselības veicināšanas koordinētāja Jēkabpils pilsētas pašvaldībā

Lasīts 412 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli