Ceturtdiena, 29 Marts 2018 15:25

Izdots rīkojums par aizliegumu atrasties uz Pils dīķa ledus

Informācijas avots:  www.jekabpils.lv
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis izdevis rīkojumu par aizliegumu atrasties uz Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošajām ūdenstilpnēm.
Ņemot vērā laika apstākļus, faktisko ledus stāvokli un meteoroloģiskās prognozes rīkojumā noteikts, ka no 2018. gada 28.marta līdz ledus izkušanai aizliegts atrasties uz Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā šādu esošo ūdenstilpņu –  Pils dīķa ledus. Rīkojums tapis, pamatojoties uz saistošo noteikumu Nr. 43 “Pašvaldības nolikums” 14.25 punktu. Rīkojuma izpildi kontrolēt uzdots Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijai. Aizlieguma pārkāpšanas gadījumā Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā paredzēta atbildība izsakot brīdinājumu vai uzliekot naudas sodu līdz septiņdesmit euro, bet ja aizliegums pārkāpts personai atrodoties alkohola reibumā vai narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē, —tad uzliek naudas sodu no piecpadsmit līdz simt euro.

Lasīts 2565 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 Aprīlis 2018 11:06

Komentāri  

0 #1 Vieteejais 2018-04-01 21:23
Garāmbraucot šorīt redzēju vienu ar bada pātagu sēdot uz Pils dīķa ledus...Var aizliegt cik grib, vienmēr kāds darīs tā kā grib...visus nenosargāt...
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli