Piektdiena, 06 Aprīlis 2018 11:17

Izdots rīkojums par aizliegumu atrasties uz Kena parka dīķa un Radžu ūdenskrātuves

Informācijas avots:  www.jekabpils.lv
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis izdevis rīkojumu par aizliegumu atrasties uz Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošajām ūdenstilpnēm.
Ņemot vērā laika apstākļus, faktisko ledus stāvokli un meteoroloģiskās prognozes rīkojumā noteikts, ka no 2018. gada 5.aprīļa līdz ledus izkušanai aizliegts atrasties uz Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā šādu esošo ūdenstilpņu –  Kena parka dīķa un Radžu ūdenskrātuves.

Rīkojums tapis, pamatojoties uz saistošo noteikumu Nr. 43 “Pašvaldības nolikums” 14.25 punktu. Rīkojuma izpildi kontrolēt uzdots Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijai. Aizlieguma pārkāpšanas gadījumā Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā paredzēta atbildība izsakot brīdinājumu vai uzliekot naudas sodu līdz septiņdesmit euro, bet ja aizliegums pārkāpts personai atrodoties alkohola reibumā vai narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē, —tad uzliek naudas sodu no piecpadsmit līdz simt euro.

Tāpat atgādinām, ka izdots rīkojums par aizliegumu atrasties uz Pils dīķa ledus no 2018. gada 28.marta līdz ledus izkušanai.

Lasīts 2257 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 Aprīlis 2018 11:07

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli