Otrdiena, 10 Aprīlis 2018 15:03

Notiek parakstu vākšana par gājēju ietves un velo celiņa ierīkošanu Jēkabpilī, Zīlānu ielā

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

Notiek parakstu vākšana, lai izveidotu gājēju vai gājēju un velosipēdu ceļu Zīlānu ielas posmā no Ķieģeļu ielas līdz Lielajai ielai. Idejas ierosinātāji norāda, ka tas nepieciešams, lai nodrošinātu bērnu un pieaugušo iedzīvotāju pārvietošanās drošību.

Iedzīvotāji aicināti par šo iniciatīvu parakstīties Jēkabpils 3.vidusskolā pie dežurantes vai veikalā Aibe Zīlānos.

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Andris Rutko sacīja, ka iedzīvotāju iniciatīva ir atbalstāma un jau šogad tiks izstrādāta visa nepieciešamā dokumentācija ietves un veloceliņa izbūvei Zīlānu ielā. Paredzēts rekonstruēt šīs ielas posmu no Ķieģeļu ielas līdz Oļu ielai. Ielas rekonstrukcijas darbi sāksies nākamgad.

Savukārt gājēju un veloceliņa izbūve tālāk līdz Lielajai ielai, tikšot plānota nākamo gadu budžetos, kaut vai katru gadu sakārtojot nelielu ielas posmu, atkarībā no tā, cik pašvaldība varēs atvēlēt finansējumu, līdz ietve un veloceliņš būs izbūvēti pilnībā.

Foto: facebook.com

Lasīts 1085 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 Aprīlis 2018 18:05

Komentāri  

+3 #2 Dace 2018-04-12 11:11
No šī ceļa posma sakārtošanas iegūs ne tikai tuvākās apkārtnes iedzīvotāji, bet arī citi pilsētas iedzīvotāji un viesi. Velotūrisma attīstība un sakārtota vide.
Citēt
0 #1 Dana 2018-04-10 19:11
Oļu iela ir uz priekšu aiz LatGran no pilsētas braucot.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli