Ceturtdiena, 12 Aprīlis 2018 08:31

Pensionāre no Jēkabpils laimē auto "Latvijas maiznieka" organizētajā loterijā (FOTO)

Informācijas avots:  Māris Daude
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

LATVIJAS MAIZNIEKA organizētajā loterijā, kas norisinājās visos MAXIMA veikalos, jaunu automašīnu “KIA Stonic” laimējusi pensionāre Valentīna Lakstīgala no Jēkabpils.

Jauno automašīnu svinīgā ceremonijā loterijas uzvarētājai pasniedza 10. aprīlī FORUM AUTO salonā Rīgā.

„Dienā, kad man piezvanīja un paziņoja, ka loterijā esmu laimējusi automašīnu, uzreiz atcerējos par filmu „Limuzīns Jāņu nakts krāsa”, nu arī es esmu tikusi pie sava limuzīna. Pašai gan autovadītājas apliecības nav, bet man ir divas mazmeitas, kurām būs jāsāk mācīties, lai var braukt,” stāsta loterijas galvenās balvas laimētāja Valentīna Lakstīgala, kura visvairāk iecienījusi LATVIJAS MAIZNIEKA rudzu maizi “Zeltene”.

„Jau vairākus gadus dodam LATVIJAS MAIZNIEKA produkcijas cienītājiem iespēju laimēt jaunu automašīnu. Par to liels paldies jāsaka veikalam MAXIMA un arī mūsu ilggadējam sadarbības partnerim FORUM AUTO, kas šoreiz sagādājis vienu no jaunākajiem KIA automašīnas modeļiem – “KIA Stonic”, ko arī ar lielu prieku dāvinām loterijas uzvarētājai Valentīnai,” stāsta LATVIJAS MAIZNIEKA pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs Māris Daude.

Šajā LATVIJAS MAIZNIEKA loterijā reģistrēts rekordliels dalībnieku skaits. Loterijā varēja piedalīties ikviens, kurš akcijas laikā MAXIMA veikalos iegādājās kādu no LATVIJAS MAIZNIEKA zīmola „Zeltene” maizēm un pirkuma brīdī izmantoja “Paldies” karti. Visu balvu ieguvēju vārdi atrodami mājaslapā

https://www.maxima.lv/tematiskie-piedavajumi/loteriju-uzvaretaji/zeltene.

LATVIJAS MAIZNIEKS

LATVIJAS MAIZNIEKS ir lielākā maizes ceptuve valstī, un tās pirmsākumi meklējami 1968. gadā, kad tika dibināts Daugavpils maizes kombināts. Jaunākās tehnoloģijas apvienojumā ar labākajām Latvijas maizes cepšanas tradīcijām, ļauj uzņēmuma ražotajiem produktiem saglabāt nemainīgi labu garšu un kvalitāti. Tumšās maizes „Zeltene” un “Īstenā”, baltmaize “Galda”, sēklu maizes “Pavasara”, tostermaize “Vita!” ir iecienītākie produkti. Šogad LATVIJAS MAIZNIEKS nāk klajā ar jaunu zīmolu „Maiziņš”.

Papildu informācija:

Māris Daude

AS LATVIJAS MAIZNIEKS

Tālr. +371 67617261

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīts 1793 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli