Piektdiena, 13 Aprīlis 2018 19:13

Jēkabpils domes deputāts Edgars Lamba piektdien nolicis deputāta mandātu

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(5 balsis)

Jēkabpils domes deputāts Edgars Lamba, kas šajā sasaukumā startēja no Jēkabpils Reģionālās partijas (JRP), piektdien, 13.aprīļa pēcpusdienā paziņojis, ka noliek deputāta mandātu.

Sarunā ar Radio1.lv Edgars Lamba atzina, ka ir piekusis no negatīvisma, kas valda domē un ap domes darbu sabiedrībā, kas izskanējusi vietējā un nacionālajā presē, kā arī no “lielās nesadarbošanās. Šis ir jau ceturtais sasaukums, kad biju Jēkabpils domes deputāts, taču nekad vēl līdz šim nav bijusi tik liela nesadarbošanās deputātu vidū starp koalīcijas un opozīcijas deputātiem. Visos iepriekšējos sasaukumos vairāk vai mazāk visi deputāti strādāja kā komanda. Šajā sasaukumā šādas sadarbības no koalīcijas puses nav un es pat neredzu izeju no šīs situācijas,” secina Edgars Lamba, piebilstot, ka augstu vērtē un ciena savu ģimeni, savas meitas un šis solis zināmā mērā sperts arī viņu atbalstam, viņu labā. Turklāt šobrīd esot arī situācija, kad viņa klātbūtne vairāk nepieciešama mājās, tāpēc aktīvai darbībai politikā pienācis laiks pielikt punktu.

Edgars Lamba uzsvēra, ka šis solis nav spontāns, ka viņš jau ilgāku laiku bridis šādam lēmumam un pārējie deputāti no JRP, kas strādā šī sasaukuma opozīcijā, respektējuši viņa izvēli. Edgars Lamba piebilda, ka viņš izstājas arī no Jēkabpils reģionālās partijas un pieliek punktu savai politikajai karjerai.

Edgars Lamba joprojām paliek darboties Jēkabpils sporta dzīvē, atzīstot, ka sports ir viņa sirdslieta.

Sarunā ar Radio1.lv Jēkabpils reģionālās partijas dibinātājs, līderis un Jēkabpils domes deputāts Leonīds Salcevičs izteica nožēlu, ka ir zaudēts komandas un partijas biedrs, ka Edgars Lamba nolicis deputāta mandātu, uzsverot, ka viņš ir krietns darba darītājs un godavīrs un apsveicami, ka joprojām paliks aktīvs pilsētas sporta dzīvē.

“Viņš atradās kā starp diviem dzirnakmeņiem un neizturēja, salūza. Jēkabpils domes vājā koalīcija, kas plīst pa visām vīlēm, cenšoties sasmelt ūdeni, mēģināja iegūt sev atbalstītājus ar šantāžas metodi, pārvilinot Edgaru savā pusē un viņš neizturēja šo spiedienu un nolika deputāta mandātu,” situāciju komentē Leonīds Salcevičs.

Viņš sacīja, ka pēc saraksta nākamais, kas pēc balsu skaita kandidē uz domes deputāta vietu ir Aleksandrs Deinis. Ja viņš atteiktos tad deputāta vieta pienāktos Dacei Druveniecei, savukārt trešais rindas kārtībā ir Andris Blimhens. Leonīds Salcevičs piebilda, ka pa brīvdienām centīsies sazināties ar šiem partijas biedriem un tikties, lai noskaidrotu viņu viedokļus, jo jau nākamnedēļ domes sēdē ir jālemj par Edgara Lambas demisijas pieņemšanu un jauna deputāta apstiprināšanu.

Foto: jekabpilsrp.lv

Lasīts 4684 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 13 Aprīlis 2018 23:58

Komentāri  

+1 #28 bebis 2018-04-23 20:43
Turies, Edgar, visu cieņu tev!
Domes pozīcija jūk pa visām šuvēm, drīz tu varēsi gandarīti uzsmaidīt..!
Citēt
+1 #27 ana 2018-04-16 20:16
Citēju zibens:
Nu sakiet, ka tas ir deputāta cienīgi, par viņu balsoja, lielāka daļa no visiem, kas piedalījās vēlēšanās. Tas izskatās pēc terorakta, kas pret viņu ir izvērsta, jo ir tieši saistīts, ar šo pašreizējo Nitiša-Ķļaviņas-un viņas somes nesēju-īpašo -sēdēs- par visiem jautājumiem- kompetento-svarīgo somas nesēju ministru, kas nenogurstoši strādā,savā darbiības jomā.

k

Kaut kā nesaprotami sanācis uzrakstīt. nevar skaidrāk?
Citēt
+4 #26 zibens 2018-04-15 19:07
Nu sakiet, ka tas ir deputāta cienīgi, par viņu balsoja, lielāka daļa no visiem, kas piedalījās vēlēšanās. Tas izskatās pēc terorakta, kas pret viņu ir izvērsta, jo ir tieši saistīts, ar šo pašreizējo Nitiša-Ķļaviņas -un viņas somes nesēju-īpašo -sēdēs- par visiem jautājumiem- kompetento-svar īgo somas nesēju ministru, kas nenogurstoši strādā,savā darbiības jomā.

k
Citēt
-2 #25 zibens 2018-04-15 18:44
Atraduši goda vīru, kas dreb par savu nākotni- nav jau noslēpums- ar mums-čoms pat Rutko- ja nē-ar to veco nu nekādi nevar atrasties pat pie tualetes poda, ka kāds neienāk.Un noteikti pateiks, ka vari savas dabīgās vajadzības nokārtot ārpus domes, jo ir taupības režīms, jo kādam ,kamēr. ir pie vadības siles, ir vēl jāpaspēj, sev ,kautko izkārtot.
Citēt
+1 #24 zibens 2018-04-15 18:33
Tas ir tā, kā viena tante teica-še tev -man viss ir vienalga, kas pēc visiem likumiem ir tikai kapos, dzīvs vēl esi, tas norāda,ka viss ir kārtībā.Tas norāda uz faktu, ka mūs,kas par tevi balsoja, vismaz neesi nodevis.Par to tev liels paldies.
Citēt
-1 #23 aha 2018-04-15 10:13
Godavīrs, da goda vīrs. Kur godavīra darbi ? Kur piemēri? Tik plika slavināšana!
Citēt
+1 #22 Ha 2018-04-14 23:05
Citēju žurka:
Ko, neizturēji? Tas skaitās sportists? Sportistam ir jācīnās līdz galam. Labs visiem nekad nebūsi. Ir jāstrādā, ja vajag, arī jācīnās. Nu nevar tikai atsēdēt kā iepriekš un saņemt algu! Kurš būs nākamais?

Piemēram kā tu žurka ekssportists [cenzets]s? Visām metodēm gan atļautām un ētiskām, gan neatļautām un neētiskām.
Citēt
-2 #21 aha 2018-04-14 19:07
Citēju Ir!:
Jā, Edža, mēs esam ar tevi ! Pareizs lēmums !

Kādā ziņā pareizs lēmums? Ko tagad mēs bez viņa darīsim?
Citēt
+7 #20 Ir! 2018-04-14 17:34
Jā, Edža, mēs esam ar tevi ! Pareizs lēmums !
Citēt
+8 #19 esse 2018-04-14 17:05
Turies Edgar, tauta Tevi ciena/
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli