Piektdiena, 20 Aprīlis 2018 15:39

SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdē strādās – Gvido Liepiņš, Inna Budovska un Andrejs Miļčevskis

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(11 balsis)

SIA “Jēkabpils reģionālās slimnīcas” valdes priekšsēdētājs būs Gvido Liepiņš, galvenais ārsts - Andrejs Miļčevskis un komunikācijas jautājumus valdē risinās Inna Budovska, informē Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP).

Viņš sacīja, ka šie trīs pretendenti uz slimnīcas valdes amatiem bijuši spēcīgākie un viņu sniegtās prezentācijas par slimnīcas attīstību pārliecinošākās. Gvido Liepiņš ir jēkabpilietis ar pieredzi finansu un apdrošināšanas jomā. Raivis Ragainis (LZP) uzsvēra, ka Jēkabpils reģionālās slimnīcas attīstībai ir svarīga, ka tās vadībā būs finansists.

Galvenā ārsta amatā būs rīdzinieks Andrejs Miļčevskis, kas ir sertificēts ķirurgs ar darba pieredzi stacionāros Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī un Gulbenē, kā arī praktizējis Maskavā, stāsta Raivis Ragainis (LZP). Dakteris ir absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmiju, kā arī papildinājis zināšanas Latvijas Universitātes Medicīnas pēcdiploma izglītības institūtā, specializējoties vispārīgajā un krūšu kurvja ķirurģijā.

Savukārt Inna Budovska ir rīdziniece, nāk no farmaceitu aprindām, ar Oksfordas un Rīgas Stradiņu universitātes izglītību un, kā uzsver Jēkabpils mērs Raivis Ragainis (LZP), ir vērsta uz komunkāciju. Tieši viņu pilsētas mērs saskata kā cilvēku, kas komunicēs slimnīcas vārdā ar sabiedrību.

Raivis Ragainis (LZP) piebilda, ka visiem trim valdes locekļiem darba algas paliks šobrīd esošo valdes locekļu algu apmērā, proti – valdes priekšsēdētājam 3465 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet galvenajam ārstam un valdes loceklei – 3119 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Raivis Ragainis (LZP) sacīja, ka nākamajā nedēļā jaunā valde iepazīsies ar Jēkabpils reģionālā slimnīcas kolektīvu un katras nodaļas darbu.

Jau vēstīts, ka Jēkabpils pilsētas pašvaldība nolēma izsludināt konkursu uz slimnīcas valdes locekļu amatiem, lai realizētu jaunu Jēkabpils reģionālās slimnīcas attīstības stratēģiju un slimnīcas valde atkāpās.

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP) iepriekš skaidroja, ka lēmums meklēt slimnīcai jaunu valdi pieņemts, lai ierobežotā finansējuma apstākļos ar jaunām un mūsdienīgām idejām spētu nodrošināt slimnīcas pamatuzdevumu izpildi - kvalitatīvu un modernu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, ārstniecības personāla piesaisti un mūsdienīga klientu apkalpošanas kultūru.

Tāpat arī ziņots, ka SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" ārsti atklātā vēstulē aicināja domes vadību detalizētāk skaidrot iemeslus, kāpēc tiek mainīta slimnīcas valde un kāda būs iestādes turpmākā attīstības stratēģija.

Pašreizējā valde turpinās darbu līdz 30.aprīlim, savukārt jaunā valde darbu sāks no 1.maija.

Jēkabpils reģionālā slimnīcā strādā 65 ārsti, 199 vidējā ārstniecības personāla un 122 jaunākā ārstniecības personāla pārstāvji. Slimnīca nodrošina neatliekamo medicīnisko palīdzību 24 stundas diennaktī un septiņu ārstu-speciālistu diennakts dežūras. Slimnīcā ir 15 nodaļas un 277 gultas vietas stacionārā.

Jēkabpils reģionālā slimnīca ir vienīgā ārstniecības iestāde Jēkabpils apkaimē, kas sniedz asins sagatavošanas pakalpojumu, nieru aizstājterapiju, otolaringoloģiskās operācijas, visai Austrumlatvijas zonai nodrošina jaundzimušo reanimāciju un aprūpi. Slimnīcā patlaban ir arī viens no labākajiem operāciju blokiem valstī gan medicīniskā aprīkojuma, gan telpu ziņā.

Slimnīcā tiek izmantotas tādas diagnostikas metodes kā datortomogrāfija, ultrasonogrāfija, tai skaitā asinsvadu dupleksā doplerogrāfija, ehokardiogrāfija, endoskopijas, osteodensitometrija, funkcionālā diagnostika un elektroencefalogrāfija.

Lasīts 7326 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 24 Aprīlis 2018 15:43

Komentāri  

+2 #20 artis 2018-04-27 22:11
Recipe plus, Lietuviešu kompanija , ipasnieki tie paši kas Maxima, iekaro latvijas slimnīcu budžetus. un nekas vairāk
Citēt
+3 #19 aija 2018-04-24 00:35
Citēju A:
Citēju Viedoklis:
Protams slimnīcā vajadzēja pārmaiņas! Bet daži retoriski Jautājumi: Gvido - nopietni? Cik Rīgā - slimnīcu valdēs strādā jēkabpiliešu? Vai tiešām slimnīcā nebija neviena speciālista, to var vadīt? Varbūt domi arī var vadīt rīdzinieki?(viņi taču labāk pārzina reģiona problēmas un taisa smukas prezentācijas!) Slimnīca/pašvaldība tiešām ir tik bagāta lai maksātu TĀDAS ALGAS?

Algas maksāja arī agrāk! Vietējos nekādā gadījumā, jo apauguši ar draugiem, paziņām un spiesti kaut ko iegrozīt, bezrindas iekartotw utt.
Cilvēku no malas nevar tā ietekmēt

Interesanti ko ietekmē??
mediķi paši netiek pie speciālistiem.
Citēt
+2 #18 aija 2018-04-24 00:32
Daži sūdus taisījuši , tagad būs priekšniekos!
Citēt
+3 #17 bebis 2018-04-23 20:59
Skuķis smuks, dakteris vajadzīgs, bet kas ir Liepiņš..?
Citēt
-9 #16 ana 2018-04-21 23:16
Citēju zuze:
Pārmaiņas noteikti bija vajadzīgas. Es ieteiktu atbrīvoties no tiem vecajiem ģimenes ārstiem, kas ir tikai mēbeles. Tu atnāc uz pieņemšanu, bet viņam nekādas intereses( lasa avīzi). Visu dara māsiņa. Te viņi atsēd stundas un privātpraksē grābj naudu. Jānāk jaunajiem, jo tiem vismaz ir interese par pacientu

Nevajag demonstret te savu dzīves nesaprašanu, cienītā. Tavas smadzenites pat apjaust nespēj, kas notiks, ja kaut viens no ģimenes ārstiem aiziet pensijā.
Citēt
+16 #15 zuze 2018-04-21 21:14
Pārmaiņas noteikti bija vajadzīgas. Es ieteiktu atbrīvoties no tiem vecajiem ģimenes ārstiem, kas ir tikai mēbeles. Tu atnāc uz pieņemšanu, bet viņam nekādas intereses( lasa avīzi). Visu dara māsiņa. Te viņi atsēd stundas un privātpraksē grābj naudu. Jānāk jaunajiem, jo tiem vismaz ir interese par pacientu
Citēt
+6 #14 Anna 2018-04-21 19:26
vien vadītāju - bezmugurkaulnie ku nomainīja cits tāds pats...
Citēt
-5 #13 Pojārs 2018-04-21 16:49
Citēju Ojārs:
Tad tomēr to Liepiņu kaut kur iebāza labi atalgotā darbā. Siltumtīklos neizdevās, bet šeit gan! Nu, paskatīsimies, kā viņam veiksies.....

Liepiņš uz nekādu siltumtīklu vadītāja posteni nebija taisījies pretendēt, mazāk domā glupības un ej ar Salceviču vidusskolniecēm uzmākties un automātus spēlēt 8)
Vecā vadība atļāva te vietējiem doktoriem uztaisīt privātās diktatūras, neviens jauns speciālists nevarēja noturēties, jo skricelētāji izēda ārā, kamēr paši nemāk beigtam tītaram pakaļu aizšūt. Zvīdris kā vadītājs bija jānomaina.
Citēt
+1 #12 gggg 2018-04-21 11:38
Mūsu DOME kārtējo reizi nav pildijusi savus solījumus, presē tika rakstīts, ka jaunie sabiedrības locekļi tiks augsti vērtēti, bet te izrādās kādam tā iepriekšējā vēsture saistīta ar "' kukuļiem"'...
Citēt
+7 #11 Leonīda 2018-04-21 10:39
Citēju Guest:
Kāds vispār Liepiņam sakars ar slimnīcu? Ka tik kaut kur ielīst. .. Tas pats ja skolotāja ies ceļus taisīt.

pats tiešākais!! ar pareiziem cilvēkiem kopojas...
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli