Trešdiena, 02 Maijs 2018 19:49

Jēkabpilieši īpaši aktīvi “Lielajā talkā 2018”(FOTO)

Informācijas avots:  Jēkabpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

28.aprīlī visā Latvijā tika aizvadīta “Lielā talka 2018”. Jēkabpils pilsētā oficiāli tika pieteiktas 13 talkas vietas un tajās talkoja gandrīz 600 Jēkabpils iedzīvotāji. 

Šogad jēkabpilieši izvēlējās sakopt, kā teritorijas pilsētā, piemēram, Krustpils saliņu, Daugavas krastu, arī dzelzceļa stacijai piegulošās teritorijas, tā arī daudzi sakopa teritoriju pie savas dzīvesvietas, piemēram, pagalmā vai privātmājas tuvējā apkārtnē.

Šā gada Lielās Talkas sauklis bija “Mainām Latviju! Maināmies paši!”, atgādinot Latvijas iedzīvotājiem, ka tikai mūsu rokās ir Latvijas labklājība, tīrība un ilgtspēja.  “Ir jauns gadsimts, ir nepieciešama jauna domāšana, jauna attieksme pret apkārtējo vidi un pret mums pašiem. Viss pēdējos 100 gados ir radikāli mainījies. Ir jāmainās arī mums. Latvija nākamajos 100. Kāda tā būs? Ir jāsāk skatīties uz mums pašiem un mūsu valsti no cita skatupunkta. Ir jāsāk ar to, ko es varu. Ko varam mēs visi kopā. Atgādinu, ka arī ikdienā iespējams ziņot par piemēslotām vietām ar aplikācijas Vides SOS palīdzību,” norāda Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Tāpat šogad visi Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti balsot par “zaļu” Latviju, kas šogad iezīmē jaunu pavērsienu Lielās Talkas attīstībā. Tā ietvaros ikviens, ieejot mājaslapā www.parzalulatviju.lv, var apliecināt savu gribu Latviju veidot kā “zaļu”, veselīgu un ilgtspējīgu valsti.

Paldies ikvienam, kas iesaistījās, padarot Jēkabpili sakoptāku!

Informāciju sagatavoja 
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Lasīts 591 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli