Ceturtdiena, 17 Maijs 2018 11:57

Andris Rutko: Līdz nākamās nedēļas nogalei izlemsim, kā reaģēt uz mediķu protesta vēstuli

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks Tautsaimniecības jautājumos Andris Rutko (Saskaņa), tiekoties ar vietējo mediju žurnālistiem sacīja, ka domes vadība vēl nav izlēmusi vai un kādā veidā atbildēt uz mediķu protesta vēstuli, kurā tika pausta neapmierinātība ar diviem valdes locekļiem – Andreju Miļčevski un Innu Budovsku.

Mediķi protesta vēstulē norādījuši, ka publiski pieejamā informācija liecina, ka viņiem, saskaņā ar konkursa nolikumu nav prasītās triju gadu darba pieredzes vadošā amatā.

Andris Rutko žurnālistiem norādīja, ka pašvaldības juristi vērtē vai uz šādu vēstuli vispār jāatbild, jo vēstulē nav norādīts, nedz, kas to rakstījis, nedz, kam tā adresēta, kā arī nav minēta adrese, kam un kur sniegt atbildi. Neesot vēstulei pievienota nedz elektroniskā, nedz kāda cita adrese uz kuru sūtīt atbildi vai norāde kādā veidā tās autori vēlas saņemt atbildi. Uz žurnālistu iebildumu, ka ir iesniegta atkārtota vēstule ar mediķu parakstiem, Andris Rutko sacīja, ka papildu iesniegta viena skenēta lapa ar parakstiem un nav iesniegta vēstule ar oriģināliem parakstiem, kas nesniedzot pārliecību, ka vēstuli ir rakstījuši mediķi un arī parakstījušies. Rutko piebilda, ka drīzumā no atvaļinājuma iznāks domes piekšsēdētāja vietniece Līga Kļaviņa un līdz nākamās nedēļas beigām domes vadība – Raivis Ragainis, Līga Kļaviņa un Andris Rutko izlemšot, kā reaģēt uz minēto protesta vēstuli – sniegt atbildi vai ignorēt.

Jau iepriekš ziņots, ka Jēkabpils domes vadība un pašvaldības personāldaļa nesaskata, ka izvērtējot pretendentus konkursā uz Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdi būtu pārkāpts konkursa nolikums. Tāpat arī vēstīts, ka mediķi ir gatavi tiesāties, lai panāktu, ka Jēkabpils slimnīcas vadībā ir cilvēki ar nepieciešamo pieredzi un profesionālajām kompetencēm.

Lasīts 1080 reizes

Komentāri  

0 #3 zinošā 2018-05-18 08:47
Nezin, kuri tad ir tiem mediķi, kas tiesāsies. Tie, kuri nevarēs privāti pieņemt. Piem. Daņeviča par valsts apmaksātu vizīti pie Daneviča jāgaida mēnešiem, bet Aizkrauklē pārs nedēļas.
Citēt
+2 #2 šamais 2018-05-17 18:14
Suņi rej,karavāna iet tālāk...
Citēt
-2 #1 Milda 2018-05-17 15:15
Rutkis visu izlems profesionāli.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli