Ceturtdiena, 17 Maijs 2018 15:08

Rīt svinīgā pasākumā pie Radžu ūdenskrātuves pacels mastā Zilo karogu

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Piektdien,18.maijā pulksten 12.00 Jēkabpilī Radžu ūdenskrātuves galvenās peldvietas mastā jau devīto gadu pēc kārtas svinīgi tiks pacelts Zilais karogs. Svinīgajā pasākumā piedalīsies Jēkabpils domes vadība, deputāti, pašvaldības darbinieki, SIA “Jēkabpils sporta centrs” pārstāvji, kā arī Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs. Pasākumā aicin'āti piedalīties visi interesenti.

Arī šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, sertifikāta saņēmēji īstenos izglītojošas un radošas aktivitātes vietējo izglītības iestāžu audzēkņiem, izmantojot dažādas radošas metodes. Jēkabpilī īpaša uzmanība tiks pievērsta makšķernieku un tūristu izglītošanā vides jomā, savukārt Kuldīgā radošajās un izglītojošajā vasaras skolā tiks aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem.

Jau ziņots, ka Vides izglītības fonda (VIF) sertifikācijas programmas "Zilais karogs" sertifikāts piešķirts visām 20 pieteiktajām peldvietām un trīs jahtu ostām. Latvijā "Zilā karoga" kandidātus vērtē nacionālā žūrija, kuras sastāvā ir pārstāvji dažādām ar ilgtspējīgu saimniekošanu un vides aizsardzību saistītām institūcijām un organizācijām. Nacionālo žūriju vada Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs.

Foto: jekabpils.lv

Lasīts 416 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli