Ceturtdiena, 17 Maijs 2018 16:10

Jēkabpils ugunsdzēsēju depo rīko Atvērto durvju dienu (FOTO, VIDEO)

Informācijas avots:  radio1.lv
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 153.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas šodien rīkoja Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, arī Jēkabpilī, Viesītē, Aknīstē, Preiļos, Līvānos, Pļaviņās un Aizkrauklē.

Sarunā ar Radio1.lv VUGD Jēkabpils brigādes komandieris Dzintars Cvilikovskis sacīja, ka līdz dienas vidum ugunsdzēsēju depo apmekl;ēja aptuveni 150 cilvēku, galvenokārt bērnu dārzu audzēkņi un skolēni. Jēkabpils ugunsdzēsēju depo šodien viesojās skolēni no Krustpils novada Sūnu pamatskolas, Jēkabpils 3.vidusskolas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, kā arī bērnudārzu "Zvaniņš" un "Zvaigznīte" audzēkņi.

Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus iepazīstināja ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīja ugunsdzēsēju depo un parādīja VUGD tehniku, kā arī ļāva izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, sniedza atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinot par drošību un pastāstīja par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Foto un Video: Māris Losāns

Lasīts 1777 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 17 Maijs 2018 17:16

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli