Piektdiena, 15 Jūnijs 2018 15:19

Partijas “Latvijas Zemnieku Savienība” Jēkabpils nodaļas vadītājs Oskars Elksnis atkāpies no amata

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Nesen partijas “Latvijas zemnieku savienība” Jēkabpils nodaļas vadītājs Oskars Elksnis atkāpies no amata. Sarunā ar Radio1.lv viņš sacīja, ka tas bijis viņa lēmums atkāpties no šī sabiedriskā amata, kas prasot gan daudz laika, gan enerģijas, jo dzīvē radušās citas prioritātes un intereses.

Viņš arī piebilda, ka LZS rindās viņš joprojām paliek un aktīvi darbošoties, esot atteicies tikai no nodaļas vadības. Patlaban nodaļu vada viņa vietniece un LZS Jēkabpils nodaļas valdes locekle, kas ir arī Jēkabpils mēra vietniece – Līga Kļaviņa.

Radio1.lv sazinājās ar Līgu Kļaviņu, lai noskaidrotu, kad varētu notikt jauna nodaļas vadītāja ievēlēšana. Viņa sacīja, ka LZS Jēkabpils nodaļas valdē darbojas dažādos pienākumos gana aizņemti cilvēki un šis laiks esot bagāts ar pasākumiem – Jēkabpils pilsētas svētki, Līgo un Dziesmu un deju svētki, tāpēc, visticamāk, kārtējā valdes sēde varētu tikt sasaukta jūlijā, pēc Dziesmu un deju svētkiem. Valde lemšot par kandidatūras izvirzīšanu nodaļas vadītāja amatam, pēc tam to apstiprinās kopsapulcē. Līga Kļaviņa piebilda, ka LZS Jēkabpils nodaļas valdē darbojas sabiedriski aktīvi, profesionāli cilvēki un jaunais nodaļas vadītājs tikšot meklēts no valdes locekļu vidus.

Lasīts 1459 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 15 Jūnijs 2018 15:27

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli