Otrdiena, 19 Jūnijs 2018 22:18

Vilciens Rīga-Zilupe tehnisku iemeslu dēļ otrdien reisu veica līdz Krustpilij; nokļūšanai uz Zilupi norīkoti autobusi

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Šodien tehnisku iemeslu dēļ vilciens Rīga-Zilupe veica reisu līdz Krustpilij, bet no Krustpils uz Zilupi tika norīkoti autobusi,informē AS "Pasažieru vilciens" pārstāvji.

Uzņēmuma pārstāvis Egons Ālers norādīja, ka tiem pasažieriem, kas plānoja doties virzienā no Zilupes uz Rīgu, autobusi tika nodrošināti no Zilupes līdz Krustpilij.

"Lai nodrošinātu pasažieriem iespēju nokļūt galamērķī, tika norīkoti autobusi līdz Zilupei. Lai nodrošinātu pārvadājumus virzienā no Zilupes uz Rīgu, autobusi pasažierus no Zilupes nogādāja līdz Krustpilij," atzīmēja Ālers.

Papildus ir norīkots vilciens posmā Krustpils-Rēzekne-Krustpils-Rīga. No Rēzeknes vilciens kursē jau atbilstoši sarakstam, teica "Pasažieru vilciena" pārstāvis.
Viņš piebilda, ka uzņēmums atvainojas pasažieriem par sagādātajām neērtībām, taču sīkākus komentārus par "tehniskajiem iemesliem" nesniedza.

"Pasažieru vilciens" ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā.

Materiāls tapis sadarbībā ar LETA

Lasīts 742 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 19 Jūnijs 2018 23:21

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli