Otrdiena, 03 Jūlijs 2018 13:43

14.jūlijā Jēkabpils Krustpils saliņā noritēs koncerts - “Paldies Tev, draugs!”

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

Muzikālā apvienība "Paldies Tev, draugs" ir apvienojušies tautā jau labi zināmi un iemīļoti mūziķi: Jānis Krūmiņš no grupas "Apvedceļš" , leģendārais dziedātājs Andris Daņiļenko, apburošā dziedātāja Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis, čigānu vijoles virtuozs un dziedātājs Kaspars Pudniks, dziedātājas Beāte Meldere, Kristīne Mitrēvica un muzikāli pavadošā grupa, kuri aicina Jūs uz Latvijas simtgades jubilejas koncertu "Paldies Tev, draugs".

Koncertā paredzēti vairāki dziesmu pirmatskaņojumi no mākslinieku pavisam nesen klajā nākušajiem mūzikas albumiem, kā arī īpaši instrumentāli priekšnesumi vēl nebijušos tandēmos, kuri vienaldzīgu neatstās nevienu koncerta apmeklētāju. Izskanēs arī tautā jau iemīļotas dziesmas un melodijas, kurām varēs dziedāt līdzi.

Jēkabpilī koncertu atklās Kaspars Pudniks ar virtuozu vijoles uzrunu publikai, kam ar jaunāko dziesmas pirmatskaņojumu sekos Jānis Krūmiņš no grupas ''Apvedceļš". Ar skaistām, muzikāli garšīgām skaņu performancēm uzstāsies leģendārā dziedātāja Antra Ozola no savulaik populārās grupas “Tip Top”un “Menuets”. Ļoti aizkustinošs būs instrumentālais priekšnesums Andra Daņiļenko un Kaspara Pudnika izpildījumā.

Koncertā varēs baudīt arī Māra Trankaļa īpašo saksofona spēli , Andra Daņiļenko liriski dziedošo balsi un neatkartojamo aktierprasmi.

Visa koncerta programma ir ļoti aizraujoša, daudzpusīga un emocijām piesātināta, tādēļ ikviens atradīs kaut ko īpašu tieši sev. Sevišķi jāuzsver apvienības “Paldies Tev, draugs” kopādziedāšanas prieks un īpašā humora izjūta!

Koncerta sākums plkst. 19.00, ieeja estrādē no plkst.18.00

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, degvielas uzpildes stacijās “Circle K”, kā arī visās Latvijas pasta nodaļās.

Lasīts 987 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 03 Jūlijs 2018 13:51

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli