Ceturtdiena, 12 Jūlijs 2018 15:09

Jēkabpils domes deputāts Mārtiņš Svilis Saeimas vēlēšanās startēs kā trešais LRA Zemgales sarakstā

Informācijas avots:  LETA
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) kā gaidāmo 13.Saeimas vēlēšanu apgabalu līderus nominējusi vairākus pašreizējos Saeimas deputātus, kā arī vairākus sabiedriskos aktīvistus un uzņēmējus, preses konferencē paziņoja partijas vadība.

Kā Vidzemes apgabala līderis nominēts LRA valdes loceklis un premjera amata kandidāts Edvards Smiltēns, saraksta augšgalā būs arī pašreizējais Saeimas deputāts, diriģents Arvīds Platpers un deputāts, basketbola treneris Varis Krūmiņš.

Rīgas apgabalā līderos izvirzīta juriste Ieva Brante, bet otrais un trešais starta numurs attiecīgi piešķirts ģimenes ārstu asociācijas vadītājai Sarmītei Veidei un Saeimas deputātam Mārtiņam Šicam. Ceturtais numurs būs bijušajam Rīgas domes deputātam Valdim Gavaram, piektais - uzņēmējam Andrejam Ņilovam, sestais numurs piešķirts labdarības organizācijas "Palīdzēsim viens otram" dibinātājam un vadītājam Edijam Piparam, bet septītais - Banku augstskolas pasniedzējam Jānim Grasim.

Latgales saraksta līderis būs Saeimas deputāts Juris Viļums. Viņam sarakstā sekos Preiļu novada domes deputāts Juris Vucāns un pašreizējā Saeimas deputāte Silvija Šimfa. Latgales sarakstā startēs arī Rēzeknes domes deputāts un mūziķis Guntis Rasims.

Zemgales līdere būs pašreizējā Saeimas deputāte Inga Bite. Otrais numurs piešķirts Vecumnieku novada domes vadītājam un deputātam Rihardam Melgailim, bet trešais - uzņēmējam, Jēkabpils domes deputātam Mārtiņam Svilim.

Kurzemes sarakstā līdere būs LRA valdes priekšsēdētāja un Saeimas frakcijas vadītāja Nellija Kleinberga, otrais numurs piešķirts uzņēmējam Modrim Šveidem, bet trešais - Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietniekam Mārim Dadzim.

Kā četras galvenās partijas programmas prioritātes LRA izvirzījusi vienādas attīstības iespējas visiem Latvijas reģioniem, gudru un efektīvu valsts pārvaldi, kur katrs uzņemas atbildu par padarīto, iedzīvotāju dzīves līmeņa paaugstināšanu, kā arī stipru un drošu Latviju, kas paredz valsts ārējās robežas drošības garantēšanu ar ES un NATO atbalstu.

LRA veido trīs partiju apvienība - "Reģionālā alianse", "Vidzemes partija" un "Ogres novadam".

Lasīts 1074 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 Jūlijs 2018 15:30

Komentāri  

+11 #3 eh! 2018-07-12 22:22
Vot es nevaru saprast kur var līst deputātos cilvēki, kuri neko nav izdarījuši cilvēku labā. Kas tur ir tāds , ka pakaļas visiem svilst, ka tikai pie varas tikt?
Citēt
+9 #2 Dainis 2018-07-12 20:40
A kur ta Mārtiņam būs laiks saeimā, ja nav laika tautsaimniecība s komitejas priekšsēdētājam ? Bija čuru puika jāliek.
Citēt
-11 #1 Pilsetnieks 2018-07-12 15:51
Veiksmi un izturību!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli